Україна гідно представлена на виставці Gulfood-2018 в ОАЕ

Основна мета виставки — сприяння експортерам і виробникам в пошуку торгових партнерів на Близькому Сході, Африці та Південній Азії.

Українські центри сертифікації продукції на відповідність принципам халяль, а також близько чотирьох десятків українських виробників були учасниками 23-ої міжнародної виставки продуктів харчування, напоїв, обладнання для готельно-ресторанного бізнесу та кулінарії країн Перської затоки Gulfood-2018, яка проходила в Об’єднаних Арабських Еміратах в період з 18 до 22 лютого 2018 року.

Основна мета виставки — сприяння експортерам і виробникам в пошуку торгових партнерів на Близькому Сході, Африці та Південній Азії.

Як передає UKRHALAL, серед учасників і відвідувачів були також представники українських Центрів сертифікації Халяль «Альраід» і «Халяль Глобал Юкрейн». Останній, до речі, отримав акредитацію в GAC, що дасть можливість безперешкодно здійснювати експорт своєї продукції сертифікованим в цьому центрі виробникам в країни Перської затоки.

Що стосується виробників халяльної продукції, то цього року Україна була представлена 37-ма компаніями, серед яких «Молочний альянс», «Террафуд», «Рошен», «Овостарф», «Люсдорф», «Птахокомплекс Дніпровський», «Миронівський хлібопродукт», «Агродар-Україна», «Ічня», «Вітмарк», «Верес», «Рудь», «Агро-сенс», «Агрофьюжн», «Енліль», «Агролідер», «Житомирський м’ясокомбінат» та ін.

Gulfood — найбільша і найвпливовіша у світі щорічна виставка з безпрецедентною кількістю відвідувачів, експонентів і бізнес-операцій, проведених протягом чотирьох днів. Це міжнародна платформа, в якій бере участь більше 5000 компаній з 120 країн світу і понад 95000 відвідувачів з 170 держав.

 
 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.