Іслам в Україні
Published on Іслам в Україні (https://islam.in.ua)

Головна > Новини у світі > В Канаді мусульманська громада пожертвувала 5 мільйонів доларів для реконструкції лікарні в Міссіссазі

В Канаді мусульманська громада пожертвувала 5 мільйонів доларів для реконструкції лікарні в Міссіссазі

© ️ТНР / .Іnsauga: Канадські мусульмани пожертвували 5 млн доларів на реконструкцію лікарні в Міссіссазі
© ️ТНР / .Іnsauga: Канадські мусульмани пожертвували 5 млн доларів на реконструкцію лікарні в Міссіссазі
03.09.2020

Компанія «Trillium Health Partners» (THP), яка управляє як лікарнями «Міссіссага», так і лікарнями «Кредит-Веллі» у Міссіссазі, недавно оголосила, що мусульманська громада зробила рекордну пожертву в розмірі 5 мільйонів доларів для підтримки майбутньої реконструкції і розширення лікарні «Міссіссага». Це пожертвування стало результатом ініціативи представників місцевої мусульманської громади Абдули Кайюма Муфти і його найближчих друзів і ділових партнерів Надіма Чаудрі і Атта Куреши.

«Те, як ми дбаємо про тих, хто потребує медичної допомоги, є мірою нашої прихильності один одному. Мусульманське співтовариство пишається тим, що робить цей подарунок людям Міссіссаги і Пила, і ми заохочуємо всіх членів спільноти у всій Канаді і за межами країни, щоб зробити свій внесок у цей видатний проєкт», — сказав представник мусульманської громади Абдул Кайюм у своїй заяві. — Милосердя лежить в основі нашої віри. Одне з висловлювань Пророка Мухаммеда (мир йому і благословення) говорить, що ви — не віруючий, якщо спите з набитим шлунком, поки ваш сусід голодний. Ми дуже раді, що мусульманська громада отримає визнання лікарнею за цей дар, натхненний вченням Пророка Мухаммеда (мир йому і благословення)».

Як повідомляє сайт Insauga,  у прес-релізі THP йдеться, що ця пожертва є найбільшим подарунком мусульманської громади лікарні в історії Канади.

Організація заявила, що благодійна підтримка, яка буде використана для допомоги THP у розширенні і переобладнанні лікарні з метою включення більшої кількості ліжок і послуг, є важливим компонентом проєкту.

Мер Міссіссаги Бонні Кромбі подякувала мусульманській громаді за щедру пожертву, сказавши такі слова:

«Я вдячна мусульманській громаді Міссіссаги за те, що вони знову показали, наскільки дбають про наше місто. Їх щедрість — безмежна, і це ще один приклад істинного духу Міссіссаги».

«Це історичне зобов'язання допоможе THP стати на крок ближче до будівництва нової сучасної лікарні, яка буде дбати про наше населення», — заявила пані Кромбі.

Теги: 
мусульманська громада Канади
благодійність
пожертвування

Книги

  •  історія, культура, контакти. Якубович М.М., Кралюк П.М., Щепанский
    Татари Волині: історія, культура, контакти
  • Українські просвітителі та Іслам. Соломія Вівчар
    Українські просвітителі та Іслам
  • Не заросте травою поле бою. Юнус Кандим
    Не заросте травою поле бою
  • З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії. Теймур Атаєв
    З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії
  • Тадждід, іслях та цивілізаційне оновлення в ісламі. Мохаммад Хашім Камалі
    Тадждід, іслях та цивілізаційне оновлення в ісламі
  • Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі. Бенауда Бенсаїд
    Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі
  •  плацдарм для культурної реформи. Абдул-Хамід Абу Сулейман
    Світогляд Корану: плацдарм для культурної реформи
  • Сучасний підхід до Корану та Сунни. Під ред. Махмуда Аюба
    Сучасний підхід до Корану та Сунни
  •  авторитет Корану й статус Сунни. Таха Джабір аль-Альвані
    Відновлення рівноваги: авторитет Корану й статус Сунни
Всі книги

Лінк на джерело: https://islam.in.ua/ua/novyny-u-sviti/v-kanadi-musulmanska-gromada-pozhertvuvala-5-milyoniv-dolariv-dlya-rekonstrukciyi