Українська делегація в ПАРЄ дала мовчазну згоду на пропаганду гомосексуалізму і лесбіянства

1
Незважаючи на заперечення Церков та віруючих, ПАРЄ нав’язує країнам Європи одностатеві сексуальні відносини (Фото: irs.in.ua)
05.05.2010
Оцініть статтю: 
(478 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Парламентська Асамблея Ради Європи у четвер, 29 квітня, ухвалила низку документів, які закликають держави – членів Ради Європи легалізувати одностатеві партнерства та розширити права секс-меншин. Не зважаючи на численні заклики віруючих і Церков відкрито виступити проти запропонованих документів, делегати України аморальний характер резолюції не засудили й у її розгляді участь не брали.

Примітно, що з поміж усіх 318 членів Асамблеї резолюцію №1728 (2010) підтримав лише 51 делегат, які на той час склали більшість з присутніх на засіданні ПАРЄ. За рекомендацію №1915 (2010) проголосувало ще менше – 48 делегатів. При цьому проти ухвалення цих проектів виступили 25 і 21 парламентарів відповідно, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Результати голосування свідчать про доволі низьку підтримку подібних ініціатив (15-16% від загального складу ПАРЄ), незважаючи на ухвалення згаданих документів від імені всієї Парламентської Асамблеї.

Перед голосуванням делегати ПАРЄ розглянули 27 поправок до запропонованих проектів. Суперечливість представлених на розгляд ініціатив підтвердили також різні, інколи абсолютно протилежні, позиції делегатів від різних держав.

Парламентар з Молдови Валерій Жилетчі заявив, що свобода слова та думки належить до фундаментальних прав людини. При цьому її релігійний аспект є одним з найбільш важливих елементів, що сприяє реалізації прав віруючих та вираженню їх світогляду.

“Ця резолюція повинна підтвердити основоположні права окремих осіб і релігійних організацій діяти у відповідності зі своїми моральними і релігійними переконаннями”, – наголосив пан Жилетчі.

Критику содомії в ПАРЄ вважають розпалюванням ворожнечі

Слід відзначити, що низка делегатів від Державної думи Росії разом із представниками Верховної Ради України – Мустафой Джемільовим, Ольгою Герасим’юк та Романом Зваричем внесли поправку №5, якою пропонувалось не розглядати заяви релігійних діячів у якості розпалювання ворожнечі по відношенню до секс-меншин.

Перед голосуванням щодо цієї поправки Сергій Марков (Росія) зауважив: “Ми не хочемо резолюції, яка буде розглядатися як антирелігійна. Ми хочемо сказати, що ми проти розпалювання ворожнечі в засобах масової інформації, однак не прирівнюючи до них критичні погляди та вислови релігійних лідерів”.

Незважаючи на це дана поправка була відхилена з перевагою у 17 голосів.

Делегати ПАРЄ відхилили також подібну за змістом поправку №14, внесену паном Ренато Фаріно (Італія). Пропоновані ним зміни наголошували на тому, що резолюція ПАРЄ “не повинна ставити під загрозу свободу висловлювання думок, переконань і совісті, гарантованих статтями 9 і 10 Європейської Конвенції з прав людини, зокрема право релігійних лідерів на пояснення доктрин, які стосуються моралі у сфері сексуальних відносин”.

Ренато Фаріно пояснив, що ця поправка покликана надати можливість стверджувати моральні факти. У зв'язку з цим він запитав у присутніх: “Якщо священик в Росії та імам в Ірані не згодні з паном Гроссом (автором резолюції), чи повинна Асамблея засудити їх?” Присутні делегати ПАРЄ відповіли на запитання 44 голосами проти цієї поправки поряд з 34 голосами на її підтримку.

Українська делегація не засудила аморальну резолюцію

При цьому позиція Постійної делегації в ПАРЄ від України залишилась не відомою, адже усі 12 делегатів від Верховної Ради України не брали участі у розгляді проекту резолюції. Таку позицію Постійної делегації в ПАРЄ від України важко зрозуміти з огляду на численні прохання віруючих та Церков відкрито виступити проти запропонованих документів.

Проти цих ініціатив ПАРЄ переважно виступили парламентарі від Росії, Італії, Польщі, Молдови та Вірменії, мотивуючи свою позицію тим, що поставлені на голосування проекти мають аморальний характер та несуть у собі загрози для свободи слова, думки і віросповідання.

Нагадаємо, що напередодні квітневої сесії Парламентської Асамблеї, 31 березня 2010 року, нове керівництво МЗС України без жодних застережень підтримало рекомендації Комітету Міністрів Ради Європи «Про заходи по боротьбі з дискримінацією за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної самоідентифікації». З цього приводу Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій висловила своє глибоке занепокоєння та попросила Президента України В.Януковича та главу МЗС України пояснити офіційну позицію України з цього питання.

За матеріалами ІРС

Посилання на тему:

Новини

Українські конфесії виступили на захист традиційних сімейних цінностей

Президента України закликали легалізувати гомосексуалізм – конфесії категорично проти

ПАРЄ не вдалося легалізувати содомію через опозицію Церков і релігійних організацій, у тому числі українських

ВРЦіРО закликає українську делегацію у ПАРЄ виступити проти легалізації одностатевих партнерств у Європі

Статті

Україна на шляху до Содому й Гоморри

Більше половини українців вважають, що стан моралі загрожує національній безпеці

Примарні межі рукотворної моралі

Фатви

Відношення мусульман до гомосексуалістів (російською мовою)

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.