Непокора кримських татар стоїть кісткою в горлі Кремля, — Микола Полозов

Непокора кримських татар стоїть кісткою в горлі Кремля, — Микола Полозов
Фото из интернета. Полозов: Выбор перед крымскими татарами простой: либо терпеть, либо уезжать
03.08.2017
Оцініть статтю: 
(296 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Російська влада продовжує репресії проти кримських татар, оскільки вони не змирилися з окупацією українського півострова, заявив у коментарі виданню «Гордон» адвокат Микола Полозов.

— Більшість кримських татар не прийняли окупацію Криму і не поділяють політику російської влади на півострові. Вони орієнтуються на Меджліс, який в РФ заборонений. І у відповідь на непокору російська влада вдається до репресій проти кримських татар. Йдеться про низку викрадень і вбивств за останні роки. І вибір перед ними простий: або терпіти, або виїжджати. Багатьом в результаті довелося виїхати на материк, щоб їх сім’ї почували себе у безпеці. Решта ж пішли у глуху оборону. Вони не беруть участі в заходах, організованих владою РФ і колаборантами з-поміж кримських татар, яких зовсім небагато, — зазначив Полозов.

Він акцентував увагу на тому, що російська влада цілеспрямовано створює умови, які б мотивували росіян переїжджати з регіонів РФ на окупований півострів.

— Поведінка кримських татар дуже дратує російську владу. Москві було б простіше, якби вони чинили опір активно. Тоді Кремль реалізував би кавказький варіант з позасудовими стратами і зачистками цілих населених пунктів. Але кримські татари відстоюють свою позицію мирно, тому Москва розгублена. Російська влада спеціально завозить до Криму людей, пропонує їм роботу і житло. Це робиться для того, щоб розбавити національну концентрацію на півострові, щоб заїждже населення перевищило за чисельністю корінне. Таким чином Кремль хоче домогтися лояльності до себе, — підкреслив адвокат.

За його словами, після окупації в Криму істотно погіршилася ситуація з правами людини.

— Непокора кримських татар стоїть кісткою у горлі Кремля. Ситуація з правами людини на півострові істотно гірша, ніж в цілому по РФ. Це рівень кавказьких республік. Співробітники російських спецслужб і поліції, які приїжджають до Криму, сприймають його як Дикий Захід, де немає правил, — резюмував Полозов.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.