III Міжнародна школа ісламознавства ще приймає заявки на участь!

III Міжнародна школа ісламознавства ще приймає заявки на участь!
15.07.2014
Оцініть статтю: 
(80 оцінки)
oleg
Зображення користувача oleg.

Міжнародна молодіжна літня школа ісламознавства традиційно відбудеться і цього року, але вже в Києві (у зв'язку з окупацією Криму). Тема школи — «Священний Коран і кораністика».

У рамках заходу обговорять питання щодо феномену Корану, його тлумачень, коментарів, перекладів смислів на мови народів світу, а також коранічних наук, тематичної коранічної літератури тощо. Крім лекцій, доповідей і дискусій програмою передбачено проведення зустрічей з ученими-богословами і представниками ісламських релігійних і громадських організацій, інтелектуальних ігор на ісламознавчу тематику, екскурсій.


Школа проходитиме з 4 по 8 серпня за адресою: вул. Дегтярівська, 25-а (будинок столичного Ісламського культурного центру). Для участі у її роботі необхідно до 20 липня 2014 року подати заявку, вказавши таку інформацію: прізвище, ім'я, по батькові; навчальний заклад або місце роботи; курс (рік навчання); тема доповіді (якщо учасник бажає опублікувати статтю і виступити з доповіддю); контактна інформація — e-mail, номер телефону, поштова адреса. Заявки і статті необхідно надсилати на електронну адресу: ukrcid@gmail.com, зазначивши в темі — «Школа ісламознавства».


З питаннями щодо участі звертатися за телефоном: (044) 490-99-96 (пн-пт, 12:00 — 19:00); контактна особа — Олег Гузік.


Оскільки кількість місць обмежена, оргкомітет залишає за собою право провести конкурсний відбір серед охочих взяти участь у роботі школи.


За результатами роботи Літньої школи планується публікація збірника статей «Аль-калям № 3».


Вимоги до оформлення статей:
Обсяг до 20 тис. знаків (з пробілами, включаючи вихідні дані, назву статті, список джерел інформації); шрифт Times New Roman, 14 кегель, інтервал 1,5. Посилання на джерело інформації наводяться у квадратних дужках із зазначенням сторінки після коми (напр. [4, с. 5]). Список літератури подається в кінці тексту в алфавітному порядку. Стаття повинна містити коротку анотацію англійською й українською (російською) мовами. Кінцевий термін подання статей для публікації у збірнику — 20 липня 2014 року.


Метою Літньої школи є зміцнення вітчизняного ісламознавства, а також допомога молодим ученим в оволодінні системними знаннями про іслам й ісламознавство, ісламську теологію і філософію, сучасний стан ісламу в Україні і світі.


Джерело: arraid.org

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.