IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ІСЛАМОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ІСЛАМОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ІСЛАМОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
22.09.2008
Оцініть статтю: 
(101 оцінка)
oksana
Зображення користувача oksana.

Всеукраїнська асоціація громадських організацій “Альраід” та Всеукраїнська громадська організація “Український центр ісламознавства” оголошують IV-ий ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ІСЛАМОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ім. АГАТАНГЕЛА КРИМСЬКОГО на тему: “ІСЛАМСЬКА ЦИВІЛІЗАЦІЯ: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ”

На конкурс приймаються наукові роботи з релігієзнавства, історії, джерелознавства, філософії, політології, правознавства, економічної науки, культурології, мистецтвознавства, філології та інших галузей наукового знання, які досліджують означену тему. Тема конкурсу не має географічних, хронологічних, політичних та інших відповідних обмежень і може охоплювати всі регіони сучасного світу. Підтемою конкурсу може бути будь-яка наукова проблема, пов’язана з дослідженням ісламської цивілізації.

У конкурсі можуть брати участь студенти, аспіранти, пошукачі, молоді викладачі вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації, наукові співробітники науково-дослідних інститутів, аналітики й експерти дослідницьких центрів, працівники музеїв, архівів, бібліотек, громадських організацій України віком до 35 років. Релігійна, національна, політична, соціальна та інша належність конкурсантів не мають значення. Матеріали, подані на конкурс, можуть бути написані як одним автором, так і у співавторстві (три автори). Виконані дослідження у перспективі можуть стати темами подальших наукових студій учасників конкурсу: підготовки курсових і дипломних робіт, дисертацій тощо. На конкурс не допускаються роботи, що вже були нагороджені преміями та відзнаками або були представлені на інші конкурси.

Переможцям конкурсу передбачені наступні премії. Перша премія – 3000 гривень. Друга премія – 2000 гривень. Третя премія – 1500 гривень. П’ять конкурсантів, чиї роботи підготовлені на достатньо високому науковому рівні, одержують заохочувальні премії у розмірі 500 гривень. Переможці конкурсу та заохочені учасники одержують також почесні відзнаки, комплекти книжок для власного користування та бібліотек установ, де конкурсанти навчаються або працюють. У випадку, коли переможцями стають співавтори, приз пропорційно, рівними частками розподіляється між ними. Кожен конкурсант, чия робота написана з дотриманням сучасних наукових та технічних вимог до підготовки текстів, але не пройшла конкурсний відбір, заохочується відзнакою та подарунком.

Роботи мають бути написані українською або російською мовою. Тексти необхідно подавати в одному примірнику, набраному на комп’ютері (формат А4, 14 кегль, поля 2 см з усіх боків, подвійний інтервал). До участі в конкурсі допускаються роботи обсягом від 24 до 40 сторінок (разом зі списком використаних джерел та літератури). Необхідно вказувати повні вихідні дані публікацій, наведених у зазначеному списку. До нього також мають бути включені посилання на використані електронні ресурси. Бажано, щоб текст складався з вступу (який містить аналіз джерел та використаної літератури), основної частини, висновків та бібліографічного списку. Обов’язково слід продублюватидрукований примірник роботи копією, надісланою на електронну адресу Асоціації.

Титульний аркуш роботи має містити лише назву дослідження. На окремому аркуші слід вказати прізвище, ім’я та по-батькові автора або колективу авторів, а також наукового керівника (за його наявності); дату народження; дані про місце навчання або роботи (назва, адреса і відповідний телефон закладу або організації); курс (рік навчання) і факультет (або фах навчання); поштову адресу, контактний телефон та електронну адресу (за наявністю). Бажаними є рекомендації двох науковців (зокрема наукового керівника), які мають наукові публікації за темою роботи. Інформація про автора (-ів) та рекомендації повинні бути завірені за місцем навчання конкурсантів або за місцем роботи науковців, які рекомендують матеріал для участі у конкурсі. Зазначені документи подаються в окремо доданому запечатаному конверті, на якому пишеться тільки назва роботи.

Текст роботи разом із конвертом-додатком слід надіслати або занести до 1 грудня 2008 року (за поштовим штемпелем) на адресу Асоціації: Оргкомітет конкурсу, вул. Дегтярівська, 25-а, м. Київ, 04119. Довідки за телефонами: (044) 4909900, 4909996 (з 10 до 17 години, крім суботи та неділі) та за електронною адресою: office@arraid.org.

Підсумкове рішення про результати конкурсу буде прийнято журі у складі знаних науковців України до 1 січня 2009 року. Організатори конкурсу залишають за собою право на публікацію кращих робіт молодих учених. Рукописи не повертаються. До участі у конкурсі не буде допущено роботи, в яких використано без посилань фрагменти текстів інших авторів (виданих у вигляді публікацій або розміщених в Інтернеті).

Офіційне підбиття підсумків конкурсу, урочисте нагородження переможців та відзначених конкурсантів відбудеться у приміщенні Ісламського центру м. Києва, про що буде повідомлено заздалегідь в індивідуальних запрошеннях. Транспортні витрати на подорож до Києва переможцям та призерам конкурсу з регіонів України буде відшкодовано. Передбачається також урочистий прийом з додержанням традицій східної гостинності.

З повагою та найкращими побажаннями,

Оргкомітет конкурсу

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.