Третій всеукраїнський ім. Агатангела Кримського конкурс ісламознавчих досліджень молодих вчених на тему «Іслам у світі глобалізації»

Третій всеукраїнський ім. Агатангела Кримського конкурс ісламознавчих досліджень молодих вчених на тему «Іслам у світі глобалізації»
Третій всеукраїнський ім. Агатангела Кримського конкурс ісламознавчих досліджень молодих вчених на тему «Іслам у світі глобалізації»
26.02.2007
Оцініть статтю: 
(152 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Міжобласна асоціація громадських організацій “Арраід”, Всеукраїнська громадська організація “Український центр ісламознавства”, Ісламський громадський культурний центр у м. Києві оголошують Третій всеукраїнський ім. Агатангела Кримського конкурс ісламознавчих досліджень молодих вчених на тему \"Іслам у світі глобалізації\".

Термін здачі робіт на конкурс продовжено до 30 квітня 2007 року.

На конкурс приймаються наукові роботи з релігієзнавства, історії, джерелознавства, культурології, пам’яткознавства, мистецтвознавства, філології, правознавства, економічних та інших наук і наукових дисциплін, що досліджують означену тему. Тема конкурсу не має географічних, хронологічних, політичних та інших відповідних обмежень і може охоплювати всі регіони сучасної України та ісламського світу, всі державні утворення, що колись існували на їхніх теренах. Під ісламським світом маються на увазі не тільки держави з переважно мусульманським населенням, але й країни, де існують досить чисельні громади мусульман, наприклад держави ЄС та США. Підтемою конкурсу може бути будь-яке дослідження, що має достатній ступінь дотичності до теми «Іслам в світі глобалізації».

У конкурсі можуть брати участь студенти, курсанти, аспіранти, здобувачі, молоді викладачі та співробітники вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації та науково-дослідних інститутів (у т.ч. центрів), працівники музеїв, архівів, бібліотек, громадських організацій України тощо віком до 35 років. Релігійна, національна, політична, соціальна та інша приналежність конкурсантів не беруться до уваги. Дослідження можуть бути написані як одним автором, так і у співавторстві (два автори). Виконані дослідження можуть стати темами подальших наукових пошуків учасників конкурсу: курсових і дипломних робіт, дисертацій тощо. На конкурс не допускаються роботи, що вже нагороджені преміями або відзнаками, чи представлені на інші конкурси.

Переможцям конкурсу передбачені наступні премії. Перша премія – 2000 гривень. Друга премія – 1500 гривень. Третя премія – 1000 гривень. П’ять конкурсантів, чиї роботи виконані на досить високому рівні, одержують заохочувальні премії у розмірі 500, 450, 400, 350, 300 гривень. Переможці конкурсу та володарі заохочень одержують також почесні відзнаки, комплекти книжок для власного користування та бібліотек навчальних установ або місць роботи. У випадку, коли переможцями стають співавтори, винагорода пропорційно розподіляється між ними. Кожен конкурсант, чия робота написана з дотриманням наукових та технічних вимог, але не пройшла конкурсний відбір, заохочується відзнакою та подарунком.

Роботи мають бути написані українською або російською мовою, подаються в одному примірнику, надрукованому на комп’ютері (формат А4, 12 кегль, поля 2 см з усіх боків, подвійний інтервал) або машинці. Обсяг робіт від 24 до 40 сторінок (разом зі списком використаних джерел та літератури (включно з електронними матеріалами)) з повними вихідними даними. Обов’язкова наявність коротких виносок, що мають містити посилання на конкретну сторінку (-ки) чи розширення використаних джерел та літератури. Дослідження має складатися зі вступу (включно з історіографічним аналізом) та висновків. Обов’язково слід продублювати друкований примірник роботи в електронному вигляді на дискеті або надіслати на електронну адресу Асоціації.

Титульний аркуш роботи має містити лише назву дослідження. На окремому аркуші слід вказати прізвище, ім’я та по-батькові автора або колективу авторів та наукового керівника (за наявністю), дату народження, дані про місце навчання або роботи (назва, адреса і відповідний телефон (-ни) закладу, організації та ін., курс (рік навчання) і факультет (фах навчання), домашню чи контактну адресу і телефон (-ни) та електронну адресу (за наявністю). Бажаними є рекомендації двох науковців (у т.ч. наукового керівника), які володіють темою роботи. Інформація про автора (-ів) та рекомендації мусять бути завірені за місцем навчання конкурсанта (-ів) та роботи науковців, що рекомендують дослідження, і подаються в окремому запечатаному конверті, на якому пишеться тільки назва роботи.

Організатори конкурсу залишають за собою право на опублікування найкращих робіт молодих учених. Рукописи не повертаються.

Роботу разом із конвертом-додатком слід надіслати або занести до 30-го квітня 2007 року (за поштовим штемпелем) на адресу Асоціації: вул. Дегтярівська, 25-а, м. Київ-119, 04119. Довідки за телефонами: (044) 4909900, 4909996 (з 10 до 18 години, крім суботи та неділі) та електронною адресою: office@arraid.org.

Урочисте нагородження переможців і володарів грошових заохочень відбудеться в Ісламському центрі м. Києва, про що буде повідомлено заздалегідь в індивідуальних запрошеннях. Витрати на подорож до Києва переможців конкурсу із регіонів України відшкодовуються. Передбачений також урочистий прийом у традиціях східної гостинності.

З повагою та найкращими побажаннями,
Оргкомітет конкурсу.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.