Біженець з Судану створив в Києві хор для вимушених переселенців

Біженець з Судану створив в Києві хор
Абазар Хамід, грудень 2014 р.
08.09.2015
Оцініть статтю: 
(292 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Київська бієнале 2015 «Київська школа» в рамках програми «Школи переміщених осіб» шукає учасників для проекту «Музика для всіх» — хору під керівництвом музиканта Абазара Хаміда, що відбуватиметься з 5 по 11 вересня 2015 року у Київському палаці дітей та юнацтва.

Про це йдеться в публікації на ресурсі Kyiv Music Labs.

Хор Київської Надії є частиною хору «Музика для всіх», який Абазар заснував у Каїрі, а згодом в Осло та Харстаді (Норвегія).

Абазар Хамід — мігрант, який був змушений покинути Судан, звідки він родом, брав участь у революційних подіях на площі Тахрір у Єгипті, зараз є резидентом Міжнародної мережі міст притулку ICORN у Норвегії.

До участі в хорі запрошуються насамперед діти й підлітки разом зі своїми сім’ями. Перевага надаватиметься біженцям та вимушеним переселенцям.

Заявки приймаються на адресу skolaVPO@gmail.com, участь безкоштовна, для зручності комунікації організатори просять заповнити коротку форму.

«Школа переміщених осіб» проходить в рамках Київської бієнале 2015 «Київська школа» і покликана продемонструвати новаторські способи роботи з біженцями та переселенцями у соціальній та художній сферах.

Співкуратори школи: Центр візуальної культури (Київ) та Perpetuum Mobile (Хельсінкі — Берлін) theschoolofkyiv.org, vcrc.org.ua, perpetualmobile.org. Вхід вільний.

Контакт: +38 096 492 96 00 (Наталія Нешевець).

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.