Дипломатичний іфтар у дні Рамадану

1
Дипломатичні іфтари проводяться ВАГО «Альраїд» щорічно у дні Рамадану.
23.08.2011
Оцініть статтю: 
(262 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

У четвер, 11 серпня 2011 року, в одному з халяльних ресторанів міста Києва відбувся дипломатичний іфтар, організований Всеукраїнською асоціацією громадських організацій «Альраїд». На захід були запрошені посли ісламських держав, а також ряд публічних світських і духовних осіб.

Крім того, іфтар відвідали представники національних громад, вчені-сходознавці, і декілька публічних діячів, що цікавляться питаннями Ісламу і мусульман. Усього на застріч зібралися більше 70 чоловік.

Це не перший подібний захід, дипломатичні іфтари проводяться щорічно у дні Рамадану - з року заснування організації. Метою його проведення є як підтримка контактів із дипломатами й чиновниками для користі українських мусульман - так і зміцнення зв'язків один з одним.

На початку вечора присутні переглянули презентаційний ролик про діяльність ВАГО «Альраїд», а також ролик про життя Ісламського культурного центру у Києві протягом Рамадану.

Коли сіло сонце, учасники заходу разом відкрили піст, а потім зробили колективну молитву. Уже пізніше, за вечерею, обговорювалися питання щодо Ісламу в Україні, його поширення й розвитку інфраструктури та труднощів, що долаються на цьому шляху; а також проблеми, з якими іноді стикаються мігранти-мусульмани, що прибувають на територію країни.

Наприкінці вечора голова ВАГО «Альраїд» доктор Ісмаїл Кади виступив зі зверненням, у якому подякував усім присутнім за те, що знайшли у своєму більш ніж щільному графіку час щоб зустрітися всі разом для блага умми; а також побажав миру, благополуччя й процвітання їхнім країнам, якомога більш швидкого й безболісного вирішення локальних конфліктів на Близькому Сході в ім'я побудови кращого майбутнього для кожного із громадян цих країн.

За матеріалами прес-служби ВАГО «Альраїд»

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.