ДУМК провело нагородження переможців конкурсу проектів Соборної мечеті в Сімферополі

1
«Ми довго добивалися землі під Джума Джамі, і ось тепер, коли вона є, і нами обрано ескізний проект, залишилося втілити цей проект у життя», - відзначив муфтій.
21.01.2012
Оцініть статтю: 
(336 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Духовне управління мусульман Криму провело нагородження переможців конкурсу ескізних проектів Буюк Джума Джамі – Великої Соборної мечеті у Сімферополі.

Під час церемонії нагородження муфтій мусульман Криму Еміралі Аблаєв розповів про значущість конкурсу ескізних проектів Буюк Джума Джамі, як важливого етапу на шляху до будівництва Соборної мечеті.

«Ми довго добивалися землі під Джума Джамі, і ось тепер, коли вона є, і нами обрано ескізний проект, залишилося втілити цей проект у життя», - відзначив муфтій.

Він підкреслив, що зведення даної мечеті грає важливу роль у справі духовного відродження кримськотатарського народу.

Після цього Еміралі Аблаєв урочисто вручив трьом переможцям конкурсу почесні грамоти і грошові призи.

Перше місце зайняв ескізний проект №2, авторові якого Ідрісу Юнусову було вручено грошовий приз у розмірі 8 тис. грн. Друге місце зайняв ескізний проект №1, автором якого є Ібраїм Нагаєв; його грошовий приз склав 6 тис. грн. Третє місце зайняв ескізний проект №3, авторові якого, Руслану Ягьяєву, було вручено грошовий приз у розмірі 4 тис. грн.

Архітектор І. Нагаєв, що зайняв друге місце, передав свій грошовий приз до фонду акції милосердя «Мерхаметлік» на лікування хворим дітям.

Як повідомлялось раніше, у 1-ому етапі конкурсу брали участь 14 ескізних проектів Соборної мечеті 11 архітекторів-проектувальників з України, Казахстану і Туреччини, які були виставлені на обговорення громадськості в Універсальній Науковій бібліотеці ім. І.Я. Франко.

Наприкінці минулого року наглядова рада з будівництва Соборної мечеті у Сімферополі обрала переможця конкурсу, а також визначила рейтинг ескізних проектів.

Архітектурний конкурс був оголошений у червні.

За матеріалами прес-служби ДУМК, «е-Крим»

Посилання на тему:
Наглядова рада визначила переможця конкурсу ескізів «Джума Джамі»
Оголошено другий тур конкурсу проектів Соборної мечеті у Сімферополі
У конкурсі на кращий проект Соборної мечеті у Сімферополі виявилося три лідери
У Сімферополі 14 ескізних проектів Соборної мечеті виставлені на суд громадськості
У Сімферополі розпочався конкурс проектів комплексу Соборної мечеті

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.