Джемілєв і Чубаров будуть брати участь у роботі ЮНЕСКО протягом 3 років

Джемілєв і Чубаров будуть брати участь у роботі ЮНЕСКО протягом 3 років
29.04.2015
Оцініть статтю: 
(417 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Президент України Петро Порошенко затвердив склад делегації України для участі в роботі ЮНЕСКО. Делегація створена на три роки, до кінця 2017.

Відповідний документ - Указ № 247/2015 від 28.04.2015г. «Про делегацію України для участі в роботі чергових сесій Виконавчої ради ЮНЕСКО» розміщений на офіційному сайті Президента.

До складу делегації, затвердженої з метою забезпечення членства України в Виконавчій раді ЮНЕСКО, увійшли сім чоловік. Серед них - лідери кримських татар - Уповноважений Президента України з прав кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв і голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

В Указі зазначено, що глава делегації - Сергій Кислиця, заступник керівника МЗС України - може залучати для забезпечення її роботи радників, експертів, технічних працівників.

Як випливає з документа, чергові сесії плануються до проведення в Парижі (196-я та 197-я в 2015 році, 198-я та 199-я в 2016, 200-а та 201-а у 2017).

Нагадаємо, що в сферу компетенції ЮНЕСКО входять питання освіти, науки, культури, підготовки національних кадрів, розвитку національної культури, охорони пам'ятників культури тощо. Всі ці галузі в Криму потребують підтримки і пильного спостереження з боку міжнародного співтовариства.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.