Міжнародна жіноча конференція в Києві: збереження сім'ї та інші насущні питання

Міжнародна жіноча конференція в Києві: збереження сім'ї та інші насущні питання
22.03.2013
Оцініть статтю: 
(278 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

У суботу, 16 березня 2013 року, відбулась Міжнародна жіноча конференція «Традиційні цінності і сучасні виклики», організована київською громадською організацією «Марьям».

Більше 150 гостей з різних регіонів України та інших країн, жінки і чоловіки, зібралися в приміщенні київського Ісламського культурного центру. Серед них - спеціальні гості Каміла Салпагарова з благодійного фонду «Солідарність» (РФ), керівник Всеукраїнської громадської організації «Дитинство» Тетяна Сучкова, керівник жіночого відділу Арабського Дому в Україні Майя Закут, а також представник сирійської діаспори в Україні Нун Баргуті. Крім цього, захід відвідали делегація Жіночої мусульманської ліги Молдови, а також репортери іранського телеканалу IRIN TV.


Захід пройшов у формі ток-шоу, в якому брали участь усі гості. На конференції учасники торкнулися роль жінки в сучасному суспільстві та шляхи її більш ефективної участі в суспільному житті, збереження сім'ї від розпаду, раціональне використання свого часу, і прийняття дитини в сім'ю з дотриманням законодавства України та норм шаріату.


В ході конференції учасниці висловлювалися про важливість ролі жінки і рівня її розвитку у вихованні дітей, правилах виховання, ролі дружби зі своєю дитиною, вирішенні подружніх конфліктів, а також питання сиріт.


Після завершення конференції гості могли особисто поспілкуватися з доповідачем, що їх зацікавив, задати питання. Захід закінчився виставкою книг, де гості могли вибрати цікаву для них літературу.


Джерело: arraid.org

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.