Президент України висловив співчуття у зв'язку із загибеллю людей через теракти у Москві

1
За часів панування Російської імперії провадилася послідовна політика знищення основ мусульманської цивілізації Криму
Президент України висловив співчуття у зв'язку із загибеллю людей через теракти у Москві
1
29.03.2010
Оцініть статтю: 
(490 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Президент України Віктор Янукович висловив співчуття Президентові Росії Дмитру Медведєву у зв'язку із загибеллю і пораненням десятків людей внаслідок терактів у Московському метрополітені.

«З почуттям глибокої скорботи в Україні довідалися про трагедію, яка сталася внаслідок вибуху в московському метро й призвела до численних людських жертв», - йдеться у повідомленні прес-служби Президента.

«У нашій країні розділяють біль важкої і непоправної втрати, що спіткала Російську Федерацію», - зазначив Віктор Янукович. Від імені народу України і від себе особисто він висловив найщиріші співчуття Д.Медведєву, родинам загиблих і всьому російському народові.

Крім того, свої співчуття у зв'язку із трагедією прем'єрові Росії Володимирові Путіну висловив прем'єр Микола Азаров. «Ми розділяємо біль непоправних втрат російських громадян і рішуче засуджуємо тероризм у будь-яких його проявах», - сказано в телеграмі Азарова, спрямованій Путіну.

Азаров передав слова підтримки сім’ям загиблих і побажав якнайшвидшого одужання потерпілим.

Також свої співчуття у зв'язку із загибеллю людей через вибухи в метро висловив голова Верховної Ради Володимир Литвин.

«Народні депутати України розділяють скорботу Ваших співвітчизників у зв'язку із трагічною загибеллю людей внаслідок серії вибухів у московському метрополітені», - сказано в телеграмах співчуття, спрямованих голові Ради Федерації Федеральних зборів Росії Сергію Миронову й голові Державної Думи Федеральних зборів Борисові Гризлову.

Крім того, співчуття російському народові висловив колишній президент України, лідер партії «Наша Україна» Віктор Ющенко. «Прошу прийняти глибокі співчуття у зв'язку з людськими жертвами, а також передати слова підтримки родинам і близьким загиблих та побажання швидкого одужання потерпілим», - йдеться у співчутті Ющенка.

Міністерство закордонних справ України виступило із засудженням сьогоднішніх терактів у Росії.

Українські мусульмани також рішуче засудили ці терористичні акти. У своєму зверненні, ВАГО «Альраід» і ВГО «Український центр ісламознавства» наголосили, що тероризм не має національності і релігії, а Священний Коран прирівнює вбивство однієї безневинної людини до вбивства всього людства.

3гідно з останніми повідомленнями, внаслідок вибухів у Московському метрополітені загинули 38 людей, понад 60 отримали поранення.

За даними посольства України у РФ, серед загиблих і поранених у Москві громадян України немає.

За матеріалами ЗМІ

Посилання на тему:

Українські мусульмани рішуче засуджують теракт у московському метро

Президент України висловив співчуття президентові Пакистану у зв'язку з терористичним актом

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.