При Мінкультури планується утворити Департамент у справах національностей та релігій

1
Уряд затвердив чисельність апарату Міністерства культури, до компетенції якого віднесені питання релігії
10.09.2011
Оцініть статтю: 
(358 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Кабінет Міністрів України затвердив граничну чисельність центрального апарату Міністерства культури України у складі 257 осіб, з них 253 – державні службовці. Про це йдеться у постанові Уряду № 937 «Про затвердження граничної чисельності працівників апарату центральних органів виконавчої влади» від 7 вересня 2011 року, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Також Мінкультури зобов’язано в місячний строк затвердити свою структуру та штатний розпис з урахуванням положень цієї постанови.

У коментарі для ІРС заступник голови Держкомнацрелігій Микола Новиченко повідомив, що спочатку Уряду було запропоновано збільшити чисельність апарату Міністерства культури України до 270 осіб, з огляду на розширення його функцій повноваженнями у сфері державно-церковних відносин.

За його словами, у структурі Мінкультури попередньо планується утворити Департамент у справах національностей та релігій у складі чотирьох відділів.

Серед них:

- відділ з питань науково-аналітичної роботи та зв’язків з релігійними організаціями;
- відділ реєстрації статутів та статистичного обліку релігійних організацій;
- відділ сприяння соціальної та гуманітарній діяльності релігійних організацій;
- відділ міжнаціональних відносин.

Нагадаємо, що 9 грудня 2010 року Президент України видав указ, яким ліквідував Державний комітет у справах національностей та релігій, а його функції передав реорганізованому Міністерству культури. Процес ліквідації Комітету та реорганізації Міністерства триває до цього часу.

У лютому 2011 року перший заступник Міністра культури України Юрій Богуцький запевнив представників конфесій, що задля належного забезпечення реалізації прав релігійних організацій Міністерство збереже на державній службі фахівців, які під час роботи у Держкомнацрелігій зарекомендували себе як досвідчені та компетентні працівники.

За матеріалами ІРС

Посилання на тему:

Президент України своїм Указом ліквідував Держкомнацрелігій

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.