Глухонімий сомалієць заговорив і почав чути, випивши воду «Зам-зам»

1
У цьому році на території Священної мечеті в Мецці, куди сомалієць прибув для здійснення паломництва Аллах обдарував його благом, відновивши його слух і мову.
20.11.2010
Оцініть статтю: 
(365 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Дуже рідкісний випадок стався із сомалійським паломником, який 20 років тому в ході громадянської війни втратив слух і мову. Під час паломництва до Мекки, після того як він виконав обряд обходу Кааби та випив священної води «Зам-зам», Аллах повернув йому слух і мову.

Газета Саудівської Аравії «Батьківщина» пише, що двадцять років тому сомалійський паломник був службовцем управління бухгалтерського обліку. Після втрати слуху і мови, він був змушений покинути Сомалі й переселитися з дружиною і 4 синами до Великобританії для тривалого лікування у лікарів фахівців, які так і не змогли його вилікувати. Пізніше йому надали документ про підтвердження втрати слуху та мови.

У цьому році на території Священної мечеті в Мецці, куди сомалієць прибув для здійснення паломництва Аллах обдарував його благом, відновивши його слух і мову.

Диво сталося після того як він закінчив обхід Кааби і біг між горами Сафа і Марва. Коли сомалієць виходив із убиральні, куди він попрямував для того, щоб зробити омивання, то несподівано почув звук азана (заклик на ранкову молитву). Від щастя він кинувся розповідати всім, хто його супроводжував, про диво, що сталося з ним, пише «Іслам.ру», посилаючись на «AzanNews».

Мухаммад Разалі, лікар-ЛОР, фахівець лікарні короля Фейсала столиці Мекки говорить, що це рідкісний випадок, і пояснення цьому може бути лише одне - міць Всемогутнього Бога, який повернув йому слух і мову.

Він розповів про схожий випадок з іншим паломником, у якого був поганий зір і він не обходився без окулярів, але після обрядів хаджу він став чудово бачити без них.

За матеріалами «Іслам.ру»

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.