Німецьке телебачення планує Інтернет-трансляцію мусульманських п\'ятничних проповідей

Німецьке телебачення планує Інтернет-трансляцію мусульманських п\'ятничних проповідей
26.02.2007
Оцініть статтю: 
(133 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Одна з найбільших телекомпаній Німеччини ZDF підтвердила плани проведення прямої трансляції мусульманських п\'ятничних релігійних проповідей починаючи з цього літа, повідомляє німецьке агентство DPA.

Представники компанії сказали, що вони оберуть духовну особу разом із мусульманськими організаціями Німеччини, і нестимуть остаточну відповідальність за зміст.

Проект «П\'ятничний форум» створений на основі моделі щотижневої недільної християнської телепередачі, що випускається іншим суспільним телеканалом ARD. Проте, керівництво ZDF вирішило спершу транслювати мусульманську передачу тільки через інтернет з метою вивчення глядацького попиту.

Маркус Шехтер (Marcus Schaechter), генеральний директор телекомпанії, сказав, що передача випускатиметься не з метою проповідування, а для надання мусульманам можливості виражати їх точку зору по етичних, духовних питаннях і подіях, що відбуваються в країні та світі.

У Германії передачу зможе подивитися кожен, хто має доступ до Інтернет. Зазвичай телекомпанія оплачує роботу всіх, хто з нею співпрацює.

Заступник голови німецької єврейської ради Соломон Корн (Solomon Korn), один з членів правління телекомпанії, раніше схвалив план. Цього місяця, однак, він засудив проект, сказавши, що мульти-релігіозна програма була б краща.

Шехтер сказав, що згоден провести переговори з Єврейською радою з питання створення подібної он-лайн програми для іудеїв.

Голова Ради ZDF Рупрехт Поленц (Ruprecht Polenz) повідомив, що телеканал вирішив взяти участь в інтеграції 3,5 млн. німецьких мусульман в суспільство.

За матеріалами сайту \"Іслам для всіх\".

Додатково читайте:

\"Кааба\" засяє у Гамбурзі

Німці проявляють все більший інтерес до ісламу

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.