В ЄС домовилися про розподіл 120 тисяч мігрантів

Міграційна криза у Європі
В ЄС домовилися про розподіл 120 тисяч мігрантів
Міграційна криза у Європі
В ЄС домовилися про розподіл 120 тисяч мігрантів
Міграційна криза у Європі
В ЄС домовилися про розподіл 120 тисяч мігрантів
Міграційна криза у Європі
Міграційна криза у Європі
Міграційна криза у Європі
15.09.2015
Оцініть статтю: 
(473 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Влада Люксембургу заявила, що члени Європейського Союзу згодні розподілити європейськими країнами ще 120 тисяч мігрантів.

Про це повідомляє агенція Reuters

Водночас на зустрічі міністри внутрішніх справ країн-членів ЄС не змогли домовитися про розподіл 40 тисяч біженців, які перебувають у Греції та Італії, але тільки на добровільній основі. Не повідомляється жодних деталей з приводу того, як саме біженці будуть розподілятися між країнами.

Наголошується, що деякі учасники Євросоюзу на зустрічі виступили жорстко проти розподілу за обов’язковими квотами. Остаточне рішення буде ухвалено на наступній зустрічі міністрів 8 жовтня.

Тим часом, стало відомо, що африканських мігрантів селитимуть у центральній Європі.

Таке рішення прийняли міністри внутрішніх справ країн ЄС на екстреному засіданні, повідомляє телеканал новин «24».

— Коли Греція та Італія, в які біженці прибувають першими, зможуть врешті видихнути — невідомо. Як та коли розселятимуть біженців, ще вирішують. А ось заохочувати приймати мігрантів будуть грошима. На одного переселенця одноразово виділятимуть 6 тисяч євро. Разом з тим низка країн підтвердила часткове відновлення контролю на кордонах всередині Євросоюзу, — йдеться у повідомленні.

— Наразі контрольні пункти перетину встановлені на кілька днів. Ми ще не певні, на якому перетині кордону ми сфокусуємось, але в будь-якому випадку розпочнемо з угорсько-австрійського, — заявила міністр внутрішніх справ Австрії Йоханна Мікль-Лайтнер.

— Пункти надзвичайного прийому — це центри реєстрації мігрантів, які мають працювати там, де вони перетинають кордон з ЄС. Їхнє завдання — відділити біженців від нерегулярних економічних мігрантів, — пояснює міністр внутрішніх справ Франції Бернар Казньов.

А ось поліція Угорщини заблокувала головний пункт пропуску на кордоні з Сербією, який мігранти використовували для того, щоб потрапити до Австрії, Словаччини та Нідерландів — про це у понеділок пише видання Daily Mail.

— Поліцейські розташувалися з заслонами вздовж угорсько-сербського кордону в той час, як інші військові заблокували залізничні колії, — йдеться у повідомленні. Таке рішення прийняли після того, як Сербія зібралась пропустити до 30 тисяч мігрантів у понеділок перед тим, як її сусідка запровадить нові жорсткі правила пропуску через кордон.

Угорський уряд запроваджує з 15 вересня нові правила для біженців і створює систему, спрямовану на запобігання в’їзду до країни шукачів притулку.

Відповідно до них біженці можуть спробувати в’їхати в Угорщину через офіційний прикордонний перехід, де їх зупинять, і переконавшися, що вони не мають шенгенської візи, відправлять назад до Сербії. Якщо ж біженці в’їхали до Угорщини нелегально, їхні наступні дії вважатимуться кримінальним злочином. Заарештовані біженці перебуватимуть під «домашнім арештом» у таборі для ув’язнених, оскільки не мають угорської адреси, а згодом їхню справу у терміновому порядку розгляне суд, який винесе вердикт протягом 8 днів (у разі, якщо вони спіймані на місці на кордоні) або 15 днів (якщо вони спіймані всередині країни).

За даними відкритих джерел

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.