В Москві пройде мітинг протесту проти ізраїльських розкопок біля мечеті Аль-Акси в Єрусалимі

В Москві пройде мітинг протесту проти ізраїльських розкопок біля мечеті Аль-Акси в Єрусалимі
27.02.2007
Оцініть статтю: 
(38 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Мітинг має відбутися сьогодні, 27 лютого 2007 р. Головні гасла – «Ізраїль, руки геть від Аль-Акси!» і «Ні втраті ісламської ідентичності Єрусалиму!». Організатори акції - Центр палестинської культури і мусульманська асоціація «Собрание».

Під час мітингу буде прийнято звернення до народу Росії і уряду із закликом активно виступити на захист Старого міста Єрусалиму, і всіх його святинь. Як очікується, в акції візьме участь глава палестинського руху ХАМАС Халід Машааль.

Як повідомляє інтернет-сайт «Іслам.ру», під виглядом проведення археологічних робіт на предмет пошуку храму Соломона проводиться зняття грунтів і видалення значних фрагментів грунту з-під мечетей Аль-Акса і Кубат ас-Сахра, що позбавляє їх фундаменту і неминуче призведе до їх обвалення.

Фахівці попереджають, що у разі продовження земляних робіт обвалення мечетей, які є одними з головних святинь ісламу, - лише питання часу.

Тим часом, багато сіоністів не приховують, що головною їх метою є зруйнування мусульманської святині. Вже сьогодні ізраїльська адміністрація закрила храм для мусульман молодше 55 років. Ударними темпами ведеться спорудження мосту до Аль-Акси, здатного витримувати важкі бульдозери. У безпосередній близькості від мечеті споруджується казарма на 300 чоловік.

Все це говорить про наявність плану по руйнуванню Аль-Акси. Будь-які спроби протистояти його реалізації натикаються на репресії з боку каральних органів, серед яких: побиття муфтія Єрусалиму шейха Ікріми Сабрі, арешт муфтія Палестини шейха Тайсіра ат-Тамімі і т.д.

Не менше занепокоєння викликають наполегливі спроби окупантів експропріювати церковні володіння в Єрусалимі. В цих цілях сіоністи не гребують використанням мафіозних методів: підкупів і шантажу, за допомогою якого чиниться тиск на ієрархів православної церкви Палестини.

Тель-Авів не визнає обрання патріарха Феофіла Синодом до тих пір, поки він не погодиться на передачу євреям значної частини церковних володінь в Єрусалимі. Неймовірно, але факт: політика сіоністських властей, направлена на знищення мусульманських і християнських святинь, стародавніх архітектурних пам\'ятників, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО, залишається без належної уваги світової громадськості. У багатьох західних ЗМІ замість згадки про мечеть Аль-Акса використовується термін «Храмова гора».

За матеріалами «Іслам.ру» і «Ехо Москви».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.