Виступ муфтія з України в Грузії зустріли оплесками

1
Муфтій Духовного управління мусульман "Умма" Саід Ісмагілов виступив з доповіддю на міжнародній конференції в грузинському місті Батумі, 17 квітня 2014р.
1
Учасниками та гостями заходу стали понад 600 осіб з кількох країн.
Виступ муфтія з України в Грузії зустріли оплесками
1
Підписання договору про дружбу і співробітництво
1
1
1

Муфтій Духовного управління мусульман "Умма" Саід Ісмагілов своїм виступом на міжнародній конференції в грузинському місті Батумі викликав гучні оплески слухачів. Таку реакцію залу викликало те, що свою доповідь муфтій читав українською мовою.

Деякі з учасників конференції, коментуючи виступ шейха Саіда відзначали, що вперше чують, щоб учасники з України виступали українською, а не російською мовою.

На міжнародній конференції в Грузії, присвяченій Пророку Мухаммаду (мир йому) Саід Ісмагілов і голова мусульманської громади Северодонецька Тимур Беридзе приїхали на запрошення Союзу мусульман Грузії. Ця організація була головним організатором заходу.


Учасниками та гостями заходу стали понад 600 осіб з кількох країн. У конференції взяли участь представники мусульманських громад Боснії, Азербайджану і Туреччини, духовні лідери різних релігійних конфесій Грузії, чиновники та представники громадськості. Серед особливих гостей були помічені посол доброї волі з США Йохан Ганделін, відомий захистом прав грузинських мусульман, а також муфтій Управління мусульман Грузії Джамал Паксадзе і представник Управління мусульман Кавказу в Грузії Алі Алієв.


За словами організаторів, проведенням цієї конференції вони хотіли ще раз продемонструвати наявність великої мусульманської громади в Грузії, а також привернути увагу широкої громадськості та чиновників до проблем і потреб грузинських мусульман, їх потреб, що вимагають рішення .


У своєму виступі шейх Саід Ісмагілов підкреслив спільність ісламської традиції і схожість релігійної ситуації у мусульман України та Грузії. "Ми підтримуємо грузинських мусульман на шляху їх духовного відродження, готові до співпраці з нашими грузинськими братами і надання підтримки в їх розвитку " - зазначив він. Основна частина доповіді муфтія була присвячена духовній місії Пророка Мухаммада (мир Йому).


Свою доповідь на грузинській мові на конференції також представив Тимур Берідзе, голова мусульманської громади міста Северодонецьк, що входить до складу ДУМУ "Умма". Його виступ був присвячений основним принципам Пророка (мир йому).


По завершенні конференції муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" Саід Ісмагілов і голова Союзу мусульман Грузії Зураб Ціцхладзе уклали договір про дружбу і співробітництво між організаціями.


Собкор

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.