17–18 червня в харківському ІКЦ шукатимуть «піратський скарб»

17–18 червня в харківському ІКЦ шукатимуть «піратський скарб»
По словам одной из организаторов квеста Светланы Путилиной, хотелось не только занятий подростков чем-то интересным, но и подарить им повод перевоплотиться в сказочного персонажа, почувствовать себя в образе
17–18 червня в харківському ІКЦ шукатимуть «піратський скарб»
17–18 червня в харківському ІКЦ шукатимуть «піратський скарб»
17–18 червня в харківському ІКЦ шукатимуть «піратський скарб»
16.06.2017
Оцініть статтю: 
(300 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

В Ісламському культурному центрі «Аль-Манар» м. Харкова 17–18 червня шукатимуть піратський скарб. Не дивуйтеся — це продовження одного з квестів, організованого для дітей і підлітків в цьому ІКЦ. А почалося все ще 4 червня, коли активістки жіночого відділу організували для дітвори костюмовану «піратську вечірку».

Як передає видання Альраід, одна з організаторів квесту Світлана Путіліна розповіла, що хотілося не тільки зайняти підлітків чимось цікавим, але і подарувати їм привід перевтілитися в казкового персонажа, відчути себе в образі.

— Для дітей-немусульман є багато навколорелігійних приводів влаштувати костюмовану вечірку: Різдво, Хеллоуін тощо. Ми хотіли, щоб Священний місяць Рамадан був для юних мусульман таким же довгоочікуваним, як вищезгадані свята для їхніх однолітків, щоб поклоніння врівноважувалося якимись цікавими для дітей подіями.

Не випустили з уваги і виховний момент. Наприклад, якщо хоча б один учасник забув удома «запрошення від піратів» — квест не відбувся б для всієї групи, тому що в кожному запрошенні містилася унікальна частина підказки до першого завдання. Це заздалегідь пояснили підліткам, і кожен розумів, що підведе не тільки себе, але і всю групу.

А вже самі завдання! Їх потрібно було не просто виконати, а розшифрувати закодоване послання, знайти пляшку з запечатаним в ній листом, потримати порожній, на перший погляд, лист паперу над свічкою, щоб проявилися написані молоком слова підказки — все як у хвацько закрученому сюжеті пригодницького фільму!

І поки дорослі жалкували, що через вікові обмеження не можуть взяти участь у квесті (таких звернень до організаторів було чимало), діти носилися Ісламським центром від однієї локації до іншої, збираючи підказки, щоб знайти і скласти частини Карти скарбів — з чим вони впоралися більш ніж успішно.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.