Активістки «Мар’ям» закликають одновірців долучитись до щомісячної акції «Оживи серце!»

Активістки «Мар’ям» закликають одновірців долучитись до щомісячної акції «Оживи серце!»
Активістки «Мар’ям» закликають одновірців долучитись до щомісячної акції «Оживи серце!»
11.11.2019
Оцініть статтю: 
(92 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Мусульманки-активістки Благодійного Руху «Мар’ям» впродовж тривалого часу піклуються про людей з найбільш нужденних київських родин.

Допомогти всім малозабезпеченим навіть за сприяння небайдужих одновірців — складно, але сестри намагаються щомісяця підтримати 15 сімей, щоб хоч якось полегшити їх життя.

З метою надання допомоги нужденним у рамках акції «Оживи серце!» жінки збирають кошти і продукти харчування (здебільшого тривалого зберігання), щоб кожна малозабезпечена родина отримала пакунок хоча б на 300 гривень.

Цього місяця гроші і продукти збиратимуть до 17 листопада.

В оголошенні, у якому процитовано 77-й аят сури «Аль-Хадж», активістки «Мар’ям» нагадують одновірцям про настанову творити добро і роз’яснюють, як можна допомогти у цій шляхетній справі, обравши один чи кілька з запропонованих варіантів:

«Як ти можеш допомогти? Принести 1 кг (цукру, крупи чи борошна); придбати 1 кг масла вершкового або 1 кг м’яса; принести 1 літр рослинної олії; переказати від 10 гривень на картку 5168 7555 2502 2030 (Тельнова Анна); принести свій пакет для однієї родини».

Також продукти можна принести до 17 листопада безпосередньо до Ісламського культурного центру м. Київ (вул. Дегтярівська, 25-а) до жіночого відділу або залишити в охоронця, підписавши: «Для Маргарити».

Довідки за телефоном: +38 (093) 518-09-43

Як нагадують активістки, ця допомога здійснюється заради довольства Всевишнього Аллага (Преславний Він і Піднесений!) і пояснюють назву цієї акції: «Доки ти допомагаєш — твоє серце є живим!»

Нагадаємо, активістки «Мар’ям» допомагали зібрати до школи дітей з нужденних родин; разом з іншими небайдужими збирали кошти і необхідне для підопічних Коростишевського інтернату; щосуботи власноруч готують гарячі обіди і годують безхатьків тощо.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.