Алжир зацікавлений у якнайшвидшому укладенні з Україною міжурядової угоди про співробітництво в галузі туризму

©Посольство України в Алжирській Народній Демократичній Республіці: 07.12.2020, зустріч Посла України в Алжирі Максима Субха з новопризначеним міністром туризму, традиційних ремесел та сімейного господарства Алжиру Мухаммедом Хаміду
©Посольство України в Алжирській Народній Демократичній Республіці: 07.12.2020, зустріч Посла України в Алжирі Максима Субха з новопризначеним міністром туризму, традиційних ремесел та сімейного господарства Алжиру Мухаммедом Хаміду
10.12.2020
Оцініть статтю: 
(116 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Алжир зацікавлений у якнайшвидшому укладенні з Україною міжурядової угоди про співробітництво в галузі туризму і традиційних ремесел, яка перебуває на опрацюванні сторін.

Така угода сприятиме забезпеченню максимальної ефективності реалізації спільних задумів і проєктів України й Алжиру у туристичній сфері. Зокрема за такими напрямами: морський, сахарський, медичний і екотуризм; проведення днів Алжиру в Україні й України в Алжирі; організація виставок мистецької спадщини і традиційних ремесел; професійна підготовка і навчання алжирських фахівців в українських закладах готельно-ресторанного бізнесу тощо.

Як повідомляє пресслужба Посольства України в Алжирській Народній Демократичній Республіці, про це йшлося 7 грудня 2020 року під час зустрічі Посла України в Алжирі Максима Субха з новопризначеним міністром туризму, традиційних ремесел та сімейного господарства Алжиру Мухаммедом Хаміду, під час якої алжирського високопосадовця було, зокрема, ознайомлено з переліком міжнародних туристичних заходів, проведення яких заплановане в Україні упродовж 2021 року після нормалізації епідеміологічної ситуації.

Крім того, було висловлено сподівання щодо участі алжирської міністерської і ділової делегацій у запланованій на кінець березня 2021 року Міжнародній виставці «Україна — подорожі та туризм» UIТT у м. Києві.

Алжирський міністр висловив інтерес до направлення повноважної делегації з метою відвідання вищезазначеного заходу, а також запевнив у налаштованості у залученні українських компаній, які працюють у сфері готельно-рекреаційного бізнесу, до реалізації відповідних проєктів з розвитку туристичної інфраструктури Алжиру.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.