Протягом
Ведучий запитав у посадовця, чи з’явилася після 100 днів існування нового уряду стратегія роботи з окупованими територіями, їх інтеграції та повернення. За словами Георгія Туки, відповідь на ці запитання поки що має вигляд презентації.
— Але йдеться про розроблення державного документа. Це абсолютно різні речі, бо кожне слово, яке прописується в документі, має бути чітким, узгодженим з цілою низкою чинних законодавчих актів, аби не було суперечностей. Тому зараз над цим почали працювати юристи, яких ми залучили, зокрема, на півволонтерских засадах ззовні, — заявив посадовець.
За словами заступника міністра, «процес цей не буде швидким».
— Якщо брати проблематику Криму, я сподіваюсь, що потрібно ще 2–3 тижні. Не для того, щоб розробити стратегію, ще раз підкреслюю, вона є, а щоб її формалізувати. Щодо Донбасу — нам вистачить десь 3–4 тижні, — додав Георгій Тука.
Нагадаємо, як писав раніше «Іслам в Україні», Георгій Тука вже ділився своїм баченням стратегічних шляхів повернення Криму. За словами посадовця, він повністю виключає військовий шлях розвитку подій, а деоккупація півострова — це питання довгострокової дії.