ДУМУ «Умма» привезло продукти тим, хто перебуває на обсервації

13.04.2020
Оцініть статтю: 
(120 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Ісламський культурний центр Києва, мечеті ДУМУ «Умма» та активісти громадських організацій, що входять до ГС «Всеукраїнська асоціація «Альраід» у період карантину ініціювали кампанії з забезпечення нужденних продуктами. Не залишилися поза увагою мусульман і співгромадяни, що вертаються з-за кордону та перебувають на обсервації у визначених для цього місцях. Послідовники Ісламу вважають, що двотижнева ізоляція суттєво обмежує можливості цих людей у придбанні найпотрібнішого.

Так, 12 квітня муфтій Саід Ісмагілов і голова духовного управління Олег Гузік привезли 113 українцям, що вернулися з ОАЕ та перебувають на обсервації, продуктові набори. 

«Відвезли продукти для українців, що їх позавчора евакуювали з Еміратів та поселили на обсервацію в санаторії «Україна» у Ворзелі. Вони там тільки пристосовуються до двотижневої обсервації, поки що їм потрібна їжа та бутельована вода. У важкі часи ми маємо допомагати одне-одному, а не жбурляти камінням та перекривати дороги», — зазначає шейх Саід у своєму дописі в соцмережі «Фейсбук». 

Читачі в коментарях дякують мусульманам за ініціативу та вважають, що це — гідний приклад.

Нагадаємо, пізно ввечері 10 квітня до аеропорту «Бориспіль» рейсом еміратських авіаліній Etihad Airways прибула партія гуманітарної допомоги. 11-тонний вантаж надіслали Об’єднані Арабські Емірати для підтримки України в подоланні пандемії COVID-19: захисні комбінезони, халати, маски, рукавички, бахіли та антисептичні засоби. Разом з гуманітарним вантажем Boeing 787 Dreamliner привіз безплатно на батьківщину й 113 українців.

Як повідомляє видання ARN News Centre, гуманітарна ініціатива ОАЕ «буде корисною для понад 10 тис. медичних працівників у східноєвропейській країні».

Тим часом громади ДУМУ «Умма» й далі забезпечує харчовими наборами одновірців, що потребують допомоги: літніх і маломобільних людей, багатодітні сім’ї та тих, хто втратив роботу, малозабезпечених. Загалом у містах України роздано понад 1000 таких наборів!

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.