Гімназія «Наше майбутнє» готова надавати освіту очно, онлайн і в домашніх умовах

Гімназія «Наше майбутнє» готова надавати освіту очно, онлайн і в домашніх умовах
Гімназія «Наше майбутнє» готова надавати освіту очно, онлайн і в домашніх умовах
10.07.2020
Оцініть статтю: 
(183 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

До початку нового навчального року лишається менше як два місяці, але спрогнозувати ситуацію з карантинними обмеженнями не береться ніхто. Через це Міністерство освіти і науки України, підтверджуючи, що навчальний рік традиційно розпочнеться 1 вересня, зазначає, що формат роботи шкіл залежатиме тільки від епідемічної ситуації — про це заявила в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій 23 червня. МОН розробило рекомендації щодо організації змішаного навчання у закладах освіти з метою допомогти їм пройти цей шлях без повторення чужих помилок та організувати освітній процес так, щоб це не загрожувало якості освіти.

МОН не переводить школи на обов’язкову дистанційну форму навчання. Тим часом гімназія «Наше майбутнє», що діє при Ісламському культурному центрі Києва, передбачила кілька форм навчання для учнів 1–11 класів — батьки зможуть обрати будь-яку, залежно від епідемічних умов та врахувавши інтереси дитини: очну освіту, онлайн-освіту або домашнє навчання.

Очна освіта передбачає навчання в приміщеннях гімназії за п’ятиденним розкладом; програма навчання відповідає державним стандартам і включає додаткову іноземну мову з першого класу (вивчення англійської та арабської). Також додано уроки ісламської етики та Корану. Рішення про те, чи безпечно буде учням вертатися за парти 1 вересня, ухвалить Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) та головний державний санітарний лікар на основі епідемічної ситуації не раніше серпня, ближче до старту навчального року, на підставі розроблених МОН спільно з головним санлікарем вимог для роботи шкіл в умовах пандемії.

Онлайн-освіта також пропонує п’ятиденний розклад навчання за державними стандартами, додатково — англійська та арабська мови, ісламська етика та уроки Корану. Все в режимі реального часу, у формі інтерактивних онлайн-уроків.

Домашня освіта — опанування державної програми та всіх передбачених гімназією додаткових дисциплін удома за допомогою консультацій учителів та медіаматеріалів. Набуті знання та навички оцінюватимуться після виконання учнем тематичних тестів.

Навчання в гімназії «Наше майбутнє» — платне. Вартість семестру залежатиме від обраної форми: очна — 14 тис. грн, онлайн — 11 тис. грн, домашня — 6 тис. грн.

Довідки — за номерами: 063 067-29-70, 096 926-92-61.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.