Глава Меджлісу: для ФСБ в Криму кращий мусульманин − той, хто п’є горілку

Рефат Чубаров
Глава Меджлісу: для ФСБ в Криму кращий мусульманин − той, хто п’є горілку
20.10.2015
Оцініть статтю: 
(424 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Російська ФСБ в Криму з підозрою ставиться до всіх кримських татар. При цьому критерієм для підозри є чітке дотримання канонів Ісламу.

До такого висновку прийшов голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, про що він розповів в інтерв’ю Укрінформу

− Для ФСБ старанне дотримання всіх канонів ісламської релігії − це додатковий критерій для підозри. Якщо людина глибоко віруюча, значить, вона екстреміст, смертник, людина, що представляє загрозу. Для ФСБ кращий мусульманин − це той, який вдень йде на намаз, а ввечері п’є горілку, − сказав він.

За інформацією голови Меджлісу кримськотатарського народу, така тенденція спостерігається тільки стосовно мусульман.

− У християнських храмах цього немає, але на великих службах − як у мусульманських, так і в православних культових установах − постійно присутні ефесбешники. Вони все контролюють, − сказав Чубаров.

Він додав, що всі мечеті в Криму обладнані засобами технічного контролю.

− Інформація записується на комп’ютери, до яких не мають доступу священнослужителі. Раз на тиждень представники спецслужб знімають цю інформацію, ретельно аналізують кожну особу, особливу увагу приділяють новим людям, які з’являються в їх полі зору, − зазначив він.

Нагадаємо, одним з найбільших і мерзенних гріхів у мусульман вважається вживання спиртного. Всевишній Аллаг забороняє вживання алкоголю в Корані: «О ті, які увірували! Воістину, п’янкі напої, азартні ігри, кам’яні жертовники і гадальні стріли є скверною з діянь сатани. Стороніться ж її, − можливо, ви досягнете успіху. Воістину, сатана за допомогою п’янких напоїв та азартних ігор хоче посіяти між вами ворожнечу і ненависть і відвернути вас від поминання Аллага і намазу. Невже ви не припините? «(5: 90–91).

Вживання спиртного позбавляє людину її гідності, відбирає розум і призводить до божевілля, руйнує сім’ї, є причиною народження хворого потомства. А сподвижники порівнювали вживання алкоголю з багатобожжям.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.