Голова Меджлісу: «Голодомор — умисне винищення мільйонів українців»

Голова Меджлісу: «Голодомор — умисне винищення мільйонів українців»
Рефат Чубаров закликав схилити голови на знак поваги і скорботи за мільйонами жертв голодоморів і зазначив, що весь світ має знати про Голодомор як про умисне винищення мільйонів українців
27.11.2017
Оцініть статтю: 
(461 оцінка)
editor
Зображення користувача editor.

Народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав схилити голови на знак поваги і скорботи за мільйонами жертв голодоморів і зазначив, що весь світ має знати про Голодомор як про умисне винищення мільйонів українців.

Про це йдеться в оприлюдненому у День вшанування пам’яті жертв Голодомору зверненні:

«Надзвичайно важливо, щоб весь світ знав про Голодомор як про умисне винищення мільйонів українців. Мільйонів дорослих… Мільйонів дітей…

Усвідомлення світом масштабів катастрофи, яка спіткала український народ у 1932–1933 роках, робить зрозумілими для міжнародної спільноти рішучість і волю нинішнього покоління українців у відстоюванні незалежної України, яка знову зазнала збройної агресії з боку Росії.

Але особливо важливо, щоб українська нація завжди пам’ятала про те, що причиною вбивства в муках і стражданнях мільйонів людей були свідомі і цілеспрямовані дії радянського режиму з метою придушення національно-визвольних устремлінь українського народу і недопущення побудови незалежної Української держави.

Розуміння цієї причини геноциду української нації, вчиненого в 1932–1933 роках, назавжди звільняє Україну від імперського впливу Москви.

Схиляємо голови в знак поваги і скорботи за мільйонами жертв голодоморів!

Рефат Чубаров,
Голова Меджлісу кримськотатарського народу,
Київ, 25 листопада 2017 року».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.