ІКЦ Харкова «Аль-Манар» знову запрошує на День відкритих дверей

ІКЦ Харкова «Аль-Манар» знову запрошує на День відкритих дверей
15 жовтня харків’яни і гості міста матимуть можливість познайомитися з життям українських мусульман та їх віровченням, культурою і традиціями народів, які сповідують Іслам
12.10.2017
Оцініть статтю: 
(412 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Ісламський культурний центр Харкова, де розташована штаб-квартира мусульманської громадської організації «Аль-Манар», регулярно проводить Дні відкритих дверей.

У неділю, 15 жовтня, харків’яни і гості міста матимуть можливість познайомитися з життям українських мусульман та їх віровченням, культурою і традиціями народів, які сповідують Іслам.

Відвідувачів ІКЦ чекають лекції, майстер-класи з арабської каліграфії, дегустація страв східної кухні, справжньої арабської кави і знаменитих солодощів. Жінки зможуть дізнатися про секрети пов’язування хустки — обов’язкового елементу хіджабу, прикрасити руки мехенді — розписом хною, і вже точно дізнаються багато нового в спілкуванні з мусульманками.

Зауважимо, що в ІКЦ Харкова проводять не тільки Дні відкритих дверей — тут постійно надають всім, хто цікавиться, необхідну інформацію, адаптуючи її для відвідувачів різних релігійних поглядів, статі, віку і навіть мови спілкування. Подібні заходи мають на меті не агітацію і пропаганду віровчення, а роз’яснення морально-етичних принципів, на яких базується життя мусульман.

«Аль-Манар» — перша з громадських організацій, що увійшла до складу ГС «Всеукраїнська асоціація «Альраід» і 27 січня 1994 року отримала державну реєстрацію. Почавши зі студентської самодіяльності, «Аль-Манар» стала найбільшим центром суспільного життя мусульман Харкова та України.

Ісламський культурний центр Харкова відкрито як для мусульман міста, так і для немусульман: тут викладають арабську мову і східну культуру, основи релігії, проводяться заняття з медицини та інших спеціальностей, щоб допомогти іноземним студентам міста досягти успіхів у навчанні чужою для них мовою.

День відкритих дверей в ІКЦ Харкова пройде 15 жовтня, початок — о 14:00.

Адреса: пров. Байкальський, 2, третій поверх.

Довідки за телефоном: 057 7-319-51.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.