Імамам-капеланам необхідний транспорт для поїздок у зону АТО

Імамам-капеланам необхідний транспорт для поїздок у зону АТО
Імамам-капеланам необхідний транспорт для поїздок у зону АТО
Імамам-капеланам необхідний транспорт для поїздок у зону АТО
Імамам-капеланам потрібна допомога одновірців
Імамам-капеланам необхідний транспорт для поїздок у зону АТО
Імамам-капеланам необхідний транспорт для поїздок у зону АТО

Для продовження своєї діяльності Військове капеланство мусульман України потребує допомоги одновірців, небайдужих людей. Зокрема, для поїздок імамів-капеланів у зону АТО на «лінію розмежування» необхідний транспорт, повідомляється в публікації на офіційній сторінці організації в соцмережі Facebook:

«Дорогі брати і сестри, військовим імамам-капеланам потрібна ваша допомога! Для виконання нашого духовного служіння, для братньої підтримки, для допомоги нашим братам і сестрам нам потрібен б/в автомобіль, щоб їздити в усі точки вздовж лінії розмежування, де нас чекають мусульмани. Без автомобіля — як без рук. Їхати за сотні кілометрів від одного розташування до іншого, везти братам їжу, воду, ліки, книги, одяг і багато іншого — просто неможливо, не маючи свого робочого транспорту. А у нас його немає.

Найкращі пожертвування (закят і садака) — звичайно ж, у місяць Рамадан, коли винагорода Всевишнього Аллага набагато більша. Тому багато мусульман намагаються виплатити свій закят саме у Священний Рамадан.

Всевишній Аллаг, приписуючи закят, сказав у Священному Корані:

إِنَّمَا الصَّدَقَاتُ لِلْفُقَرَاءِ وَالْمَسَاكِينِ وَالْعَامِلِينَ عَلَيْهَا وَالْمُؤَلَّفَةِ قُلُوبُهُمْ وَفِي الرِّقَابِ وَالْغَارِمِينَ وَفِي سَبِيلِ اللَّهِ وَابْنِ السَّبِيلِ ۖ فَرِيضَةً مِنَ اللَّهِ ۗ وَاللَّهُ عَلِيمٌ حَكِيمٌ
«Пожертвування (закят) призначені для незаможних і бідних, для тих, хто займається їх збором і розподілом, і для тих, чиї серця хочуть наблизити, для викупу рабів, для боржників, для витрат на шляху Аллага і для подорожніх. Таке розпорядження Аллага. Воістину, Аллаг — Знаючий, Мудрий. (Коран 9:60)

Імами-капелани, які виїжджають в дорогу, щоб закликати до Аллага і підтримувати вырян, знаходяться на шляху Аллага, і вони потрапляють під категорію тих людей, про яких в цьому аяті сказано: „для витрат на шляху Аллага і для подорожніх“. Тому просимо вас, дорогі брати і сестри, допомогти нам у придбанні автомобіля для служіння імамів-капеланів у зоні війни. Можливо, у когось є можливість віддати нам в якості закята або садака б\в автомобіль або знайдуться брати, які заради Всевишнього Аллага готові в цей Рамадан віддати свій закят або садака на придбання автомобіля.

Всевишній Аллаг сказав: „Здійснюйте молитву, роздавайте закят і давайте в борг Аллагу прекрасний позику. Що б ви не приготували для себе добрими діяннями, ви знайдете це у Аллага у вигляді більшої і кращої винагороди“. (Коран 73:20)

Стільки, скільки буде служити ця машина, вам буде йти винагорода від Аллага за кожен крок на цьому шляху. Ми ж обіцяємо згадувати вас в дуа під час кожної поїздки.

Банківська картка:

Приватбанк 5168 7556 1386 9474 — Путілін Сергій“.

Нагадаємо, як раніше повідомляв Іслам в Україні, мусульмани-капелани надають духовну підтримку одновірцям, які виконують свій обов’язок на фронті, але після перемоги значення і важливість капеланського служіння не зменшиться.

Також повідомлялося про зустріч муфтія ДУМУ „Умма“ шейха Саіда Ісмагілова з начальником Генерального штабу, головнокомандувачем Збройних сил України Віктором Муженком, під час якої було узгоджено питання про безперешкодне здійснення імамами-капеланами Військового капеланства мусульман України свого духовного обов’язку.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.