Кримському дому у Львові – бути!

Кримському дому у Львові – бути!
25.12.2015
Оцініть статтю: 
(500 оцінки)
admin
Зображення користувача admin.

Львівська міська рада у четвер, 24 грудня, схвалила рішення про надання в оренду «Кримському дому» у Львові приміщення на вулиці Тесленка, 4. За це проголосувало 45 з 64 депутатів.

Співзасновник «Кримського дому» у Львові Халіл Халілов повідомив сайту «15 хвилин», що приміщення площею понад 500 кв. м. знаходиться недалеко від центру, але потребує капітального ремонту. У планах керівництва організації оцінювання стану приміщення і пошук інвесторів. У будівлі буде знаходитися офіс громадської організації «КримSOS», а також проводитимуться різні культурні заходи.

Алім Алієв, ще один співзасновник організації, також опублікував повідомлення про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

– У мене фантастична новина! Кримському дому у Львові – бути! Зараз Львівська міська рада проголосувала за надання в оренду приміщення на вулиці Тесленка, 4. Сорок п'ять голосів – «за», – написав Алім Алієв і, висловивши подяку всім, хто підтримував це рішення, наголосив. – Нас чекають великі справи!

Як повідомляється, раніше, 14 липня цього року, депутати Львівської міськради не підтримали рішення про виділення приміщення для «Кримського дому». Тоді «За» проголосували тільки 27 депутатів.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.