«КримSOS» презентує дослідження «Енциклопедія репресій в Криму з моменту анексії Росією»

«КримSOS» презентує дослідження «Енциклопедія репресій в Криму з моменту анексії Росією»
Дослідження охоплює порушення прав людини в Криму з початку військової інтервенції Російською Федерацією в лютому 2014 року до 31 жовтня 2017-го
01.12.2017
Оцініть статтю: 
(413 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

4 грудня у Києві в конференц-холі простору для заходів Inveria (зал Open Space) відбудеться презентація дослідження ГО «КримSOS» «Енциклопедія репресій в Криму з моменту анексії Росією».

Дослідження охоплює порушення прав людини в Криму з початку військової інтервенції Російською Федерацією в лютому 2014 року до 31 жовтня 2017-го. Робота над звітом та його презентація стала можливою за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Як повідомляють координатор «КримSOS» Таміла Ташева та керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн, на заході буде презентовано першу частину дослідження, до якої увійшли найбільш тяжкі випадки, такі як: катування та нелюдське поводження, насильницькі зникнення та вбивства, політично мотивовані кримінальні та адміністративні справи.

Експерти ГО «КримSOS», кримські правозахисники та адвокати також розкажуть про методологію збору інформації, окреслять ситуацію з поточними судовими справами, що були відкриті у зв’язку з агресією та переслідуваннями жителів Криму Російською Федерацією.

Відкриватимуть захід лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн, представник моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Марк Божаник.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.