Квіти біля пам’ятника Шевченку в Сімферополі − попри заборону окупантів

Квіти біля пам’ятника Т. Шевченка в Криму. 09.03.2016 р.
Квіти біля пам’ятника Т. Шевченка в Криму. 09.03.2016 р.
В'їзд до Сімферополя 09.03.2016 р
10.03.2016
Оцініть статтю: 
(591 оцінка)
editor
Зображення користувача editor.

Незважаючи на те, що спроба патріотів України провести мітинг в день народження Тараса Шевченка в окупованому Криму не увінчалася успіхом, жителі Сімферополя в 202-гу річницю українського філософа, поета і художника все одно вшанували його пам’ять, поклавши квіти до пам’ятника. Про це інформує агентство QHA.

Про те, що активісти Українського культурного центру в Криму мають намір провести заходи, присвячені до дня народження Кобзаря, QHA також повідомляло з посиланням на запис в соцмережі Facebook Олени Попової.

− Спробували подати повідомлення про мітинг 9 березня. Спроба зірвалася − форма у нас вже не та: застаріла. Чемно ознайомили з новою формою, зробили ксерокс, запросили прийти завтра, але відразу прояснили, що через режим надзвичайної ситуації нам відмовлять, − написала Попова.

Агентство нагадує, що в 2015 році сімферопольці також планували провести мітинг на честь дня народження Шевченка біля пам’ятника українському поетові. Однак міська адміністрація відмовила їм у цьому і погодила проведення заходу в Гагарінському парку біля скульптури «Три грації».

Крім того, 9 березня був відзначений в Криму появою української символіки − про це також повідомляло агентство QHA. Так, в’їзд до Сімферополя був прикрашений жовто-блакитним прапором і написом «Слава Україні». Люди активно фотографувалися на їхньому фоні і розміщували знімки в соціальних мережах. Так звані «правоохоронні органи» окупаційної влади оперативно усувають малюнки, залишені в громадських місцях підпільними активістами.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.