Майбутнє кримськотатарського каналу ATR знову в небезпеці

Заступник генерального директора телеканалу Айдер Муждабаєв на Міжнародному форумі «Крим − це Україна
29.02.2016
Оцініть статтю: 
(371 оцінка)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

В Україні через фінансові причини може закритися телеканал ATR. Про це заявив заступник генерального директора телеканалу Айдер Муждабаєв на Міжнародному форумі «Крим − це Україна. Анексований півострів між минулим і майбутнім», який пройшов в Українському кризовому медіа-центрі 26 лютого в День кримськотатарського опору російській окупації.

Заступник гендиректора нагадав, що 1 квітня 2015 року мовлення телеканалу ATR в Криму було заборонено, після чого він був змушений переїхати до Києва.

− Тоді у нас проходила акція «Не вбивайте ATR». Вона, звичайно, не завершилася успіхом. ATR був убитий в Криму, але відродився тут. Тоді Президент України пообіцяв, що для України є справою честі − відновити мовлення кримськотатарської телекомпанії на всю країну, на Крим. Минуло менше року, і я констатую факт, що буквально кілька днів тому вже тут ми запустили кампанію «Врятуй ATR», оскільки єдина в світі кримськотатарська телекомпанія нічого матеріального від держави Україна не отримала, − розповів Айдер Муждабаєв.

За його словами, навіть трансляція на Крим через супутник оплачує АТR, а не українська держава. Мовлення радіо Meydan не відновлено взагалі.

− Я нікого не хочу звинувачувати, просто намагаюся повідомити пресі та українському суспільству, що закриття телеканалу ATR в Україні з фінансових причин − це найближча реальність. На мій погляд, це буде ганьбою для української держави, − констатував Айдер Муждабаєв.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.