Меджліс провів зустріч з представниками батальйону ім. Шейха Мансура та батальйону «Крим»

Меджліс провів зустріч з представниками батальйону ім. Шейха Мансура та батальйону «Крим»
Зустріч представників батальйонів «Крим» та ім. Шейха Мансура з Меджлісом кримськотатарського народу

Меджліс кримськотатарського народу  6 квітня спільно з Фондом національного добробуту «Крим», фондом «Ефкаф» та батальйоном «Крим» провів зустріч  із представниками чеченського добровольчого батальйону ім. Шейха Мансура. У зустрічі брали участь лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, голова Меджлісу Рефат Чубаров, командир батальйону ім. Шейха Мансура Муслім Чеберлоєвський та інші.

Як передає QIRIM.News,  сторони обговорили перебіг російсько-української війни. 

На зустрічі Муслім Чеберлоєвський заявив, про необхідність єднання кримськотатарського, чеченського та всіх інших народів для протистояння агресії РФ:

«Сьогодні в Україні вирішується доля не тільки України та українців. Тут вирішується доля багатьох народів, у тому числі кримських татар, чеченців, всього Кавказу та інших країн».

Керівництво Меджлісу повідомило, що придбало власним коштом для фронту автомобіль.

Лідер кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв повідомив, що найближчим часом до України прибуде лідер Ічкерії Ахмед Закаєв

«Я тільки вчора (5 квітня. — Ред.) розмовляв з Ахмедом Закаєвим і гадаю, найближчим часом він приїде до України».

За словами Джемілєва, Закаєву організовано зустріч на належному рівні. Лідер кримськотатарського народу зазначив, що візит до Києва голови Ічкерії матиме дуже велике значення:

«Кадиров намагався підірвати честь чеченців, і те, що ви робите, має велике значення. Велика кількість чеченців у наших лавах — це допомога Україні та водночас відстоювання честі чеченського народу та відродження ідеалів Ічкерії».

Мустафа Джемілєв зазначив, що війна згуртувала багато народів і показала звіряче обличчя Росії, про яке чеченці знають ще з часів першої та другої чеченської війни.

 

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.