Міноборони: два відсотки українських військових сповідують іслам

Міноборони: два відсотки українських військових сповідують іслам
Міноборони: два відсотки українських військових сповідують іслам
19.01.2021
Оцініть статтю: 
(58 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

На Facebook-сторінці пресслужби Міноборони з посиланням на результати опитування опубліковано повідомлення з інформацією про релігійні уподобання українських військовослужбовців.

Зокрема повідомляється, що понад 80% військовослужбовців-вірян Збройних Сил України є православними. При цьому, за результатами анкетування, 70% військових, які перебувають на службі у ЗСУ, є вірянами Православної церкви України, 10% вказали на належність до Української православної церкви Московського патріархату, 7% — до Української греко-католицької церкви, 4% — до Римо-католицької церкви в Україні, 2% військовослужбовців ідентифікують себе як протестанти.

Ще 2% сповідують іслам, 5% належать до інших релігій.

Духовні потреби українських військовослужбовців забезпечують військові священики (капелани), делеговані релігійними організаціями-членами Ради у справах душпастирської опіки (РДпО) при Міністерстві оборони України.

Після відбору капеланів призначено на посади працівників Збройних Сил України, які задовольнятимуть релігійні потреби особового складу.

Воїнами-мусульманами опікуються імами-капелани Управління військового капеланства мусульман України, створеного при Духовному управлінні мусульман України «Умма».

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.