Нужденні мусульмани Харкова отримують допомогу одновірців

Нужденні мусульмани Харкова отримують допомогу одновірців
Нужденні мусульмани Харкова отримують допомогу одновірців
09.05.2020
Оцініть статтю: 
(85 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

У рамках ініційованої українськими мусульманами кампанії «Єдине тіло» Ісламські культурні центри країни надають допомогу одновірцям, які в умовах карантинних обмежень відчувають труднощі з придбанням продуктів харчування.

Так, у Харкові волонтери-парафіяни мечеті Духовного управління мусульман України «Умма», що діє при місцевому Ісламському культурному центрі Всеукраїнської асоціації «Альраід», знову зібрали і передали нужденним партію іфтар-пакетів.

Фініки, борошно, різні види круп, макаронні вироби, свіжі овочі (картопля, цибуля, морква) і консервований зелений горошок — усе це розфасовано дбайливими руками харківських мусульман і з дотриманням всіх протиепідемічних вимог доставлено за адресами нужденних сімей, малозабезпечених, літніх осіб.

Відповідне відео.

Особи, які потребують допомоги, можуть звернутися за телефонами: 063 613 94 41 або 073 200 01 17.

«Не буде досконалою віра того, хто лягає спати ситим, знаючи про те, що його сусід страждає від голоду».

Охочі надати допомогу нужденним можуть перерахувати посильну суму на банківську картку, відкриту імамом харківської мечеті спеціально для пожертв. Номер картки: 4149 4996 4090 1813, Глущенко Євген.

Нагадаємо, масштабна благодійна акція мусульман «Єдине тіло» охопила 14 областей країни.

Раніше імам харківської мечеті нагадав у своєму відеозверненні, розміщеному в соцмережі Фейсбук: «В ісламі сказано: віра — це не мрії і красиві бажання. Віра — це те, що увійшло і вкоренилося в серці і підтвердилося справами. Ми живемо у важкий час, час великих випробувань. Якщо ви — впевнена у собі людина, яка не боїться труднощів, — допоможіть тим, хто більш, ніж ви, наражається на ризик у ці важкі часи».

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.