Очільник луцької мусульманської громади: «Окупанти брешуть щодо обмеження прав мусульман в Україні»

Очільник луцької мусульманської громади: «Окупанти брешуть щодо обмеження прав мусульман в Україні»
Голова мусульманської релігійної громади «Рахма» міста Луцька Сервер Зейнідінов
09.03.2022
Оцініть статтю: 
(48 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Російські пропагандисти поширюють брехливі повідомлення про нібито обмеження прав послідовників ісламу в Україні. Голова мусульманської релігійної громади «Рахма» міста Луцька Сервер Зейнідінов спростував це, оприлюднивши відеозвернення вірних.

«Черговий фейк російська пропаганда вкидає у світовий інформаційний простір! Нібито в Україні обмежують права мусульман! Прихожани мусульманської громади Луцька „Рахма“ записали відеозвернення від членів нашої спільноти різних національностей, де розповідають правду: в Україні як вільній демократичній країні була, є та буде свобода віросповідання!»пише в соцмережі «Фейсбук» Сервер Зейнідінов.

— Через те, що поширюється інформація, що в Україні утискаються мусульмани та інші конфесії, хочу офіційно заявити: я — голова мусульманської громади,каже в одному зі звернень Сервер Зейнідінов, звертаючись до російських поширювачів фейків. — Це ви мене утискали в Криму як кримського татарина, як мусульманина, як громадянина України. І я мусив виїхати на Західну Україну. Тут же у нас є мечеть, ми вільно сповідуємо свою релігію. У нас є сектор [на кладовищі], нам надали для поховань. У нас є школа, де навчаються Корану як дорослі, так і діти. І я офіційно заявляю, що Україна толерантна для всіх — не лише до мусульман, а й до всіх конфесій, які існують.

Допис має ще кілька відеозаписів — на них прихожани луцької мечеті різних національностей своїми рідними мовами спростовують російські фейки про «утисків прав мусульман в Україні».

Користувачі в коментарях пишуть: 

«Наша мечеть була відкрита для всіх. Ми могли мати наше поклоніння, як ми хотіли. Іншаллаг, так і буде далі».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.