Порошенко вітає рішення ЮНЕСКО про моніторинг ситуації в окупованому Криму

Порошенко вітає рішення ЮНЕСКО про моніторинг ситуації в окупованому Криму
Фото: Петро Порошенко (РБК-Україна)
10.10.2018
Оцініть статтю: 
(321 оцінка)
editor
Зображення користувача editor.

Президент України зазначив, що російській окупаційній владі не вдасться приховати свої злочини від міжнародної громадськості

Президент Петро Порошенко вітає рішення Виконавчої ради Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) про початок прямого моніторингу ситуації в Автономній Республіці Крим і Севастополі. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на прес-службу адміністрації президента.

"Російської окупаційної влади не вдасться приховати свої злочини від міжнародної громадськості. Як не вдасться їй уникнути заслуженої відповідальності", - зазначив Порошенко.

"Єдиним фронтом у всіх міжнародних форматах продовжуємо боротися за відновлення суверенітету і територіальної цілісності України. Крим - це Україна", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні в ЮНЕСКО оголосили про початок прямого моніторінгасітуаціі в окупованому Криму.

У середу, 10 жовтня, відбулося засідання Виконавчої ради ЮНЕСКО, під час якого було оголошено про початок першої фази прямого моніторингу Організації ситуації в окупованому Криму. Також було прийнято рішення щодо звіту Гендиректора про його результати в жовтні наступного року.

Нагадаємо, 1 жовтня 2018 року в Організації об'єднаних націй з питань освіти, науки і культури 30 держав приєдналися до спільної заяви щодо окупованого Криму на підтримку України. Тоді ж були підтверджені наміри про початок прямого моніторингу на півострові. До сих пір організація отримувала дані по ситуації в Криму з різних джерел.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.