Президент України привітав мусульман з настанням священного місяця

Президент України привітав мусульман з настанням священного місяця
Скриншот - У своєму нічному відеозверненні Володимир Зеленський привітав мусульман з настанням Рамадану
02.04.2022
Оцініть статтю: 
(124 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Мусульмани ввечері 1 квітня зустріли Рамадан. Президент України Володимир Зеленський привітав їх із настанням священного місяця та побажав усім миру. 

Завершуючи своє нічне відеозвернення, президент наголосив: у місяць Рамадан до всіх його чеснот у нашій країні додається нині  ще й вірність українських мусульман своїм товаришам і своєму народові. 

«Щирі молитви, взаємне прощення та добрі вчинки характеризують цей місяць. Але в Україні доєднується ще одна чеснота — вірність товаришам і своєму народу в боях. У боях за свободу України, у війні за незалежність, в якій ми обов’язково переможемо, обов’язково для всієї нашої землі. Щиро бажаю миру! Усім — всій Україні, всім людям світу! Слава Україні!» — сказано у привітанні. 

З вітаннями до українських послідовників ісламу і мусульман світу звернувся й Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба:

«Вітаю мусульман України та світу зі вступом у благословенний місяць Рамадан! Цього року Україна вступає у благословенний місяць, захищаючись від російських загарбників. Вірю, що мусульмани світу об’єднаються в молитві за довгоочікуваний мир в Україні».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.