Серед переможців IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка — діти з мусульманських родин

©mon.gov.ua
©mon.gov.ua
©mon.gov.ua
©mon.gov.ua
©mon.gov.ua
©mon.gov.ua
©mon.gov.ua
©mon.gov.ua
©mon.gov.ua

У Київському національному університеті ім. Т. Шевченка відбулося нагородження переможців IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

У фінал змагання вийшов 771 конкурсант. Серед дипломантів конкурсу — шестикласниця Смілянської загальноосвітньої школи I–III ступенів №7 (Черкаська обл.) Маліка Ель Анссарі та одинадцятикласниця Великоновосілківської загальноосвітньої школи I–III ступенів №2 (Донецька обл.) Лейла Юсубова. Про це 4 червня повідомило Міністерство освіти і науки України.

У нагородженні взяли участь школярі 5–11 класів, вихованці закладів профосвіти, студенти та курсанти вишів. Крім того, гостями заходу були викладачі, що готували учасників до конкурсу, члени оргкомітету та журі, освітяни з різних регіонів країни.

З повним переліком нагороджених можна ознайомитися в Наказі Міністерства освіти і науки України № 418 «Про нагородження переможців IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.і Тараса Шевченка». 39 переможців отримають стипендії Президента України.

Нагадаємо, в останні дні Рамадану гімназія «Наше майбутнє», що діє при Ісламському культурному центрі Києва, отримала грамоти, дипломи та подяки Міжнародного проєкту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи». Учні гімназії отримали відзнаки конкурсу: дипломи III ступеню — Анфаль Аль-Хамад та Рама Ель-Наджар, диплом II ступеню — Махмуд аль-Озон. Педагог Ірина Азельгак отримала подяку, а сама гімназія — диплом і подяку за активну участь і підтримку ідей та цілей проєкту-конкурсу, що має на меті входження України до світового інформаційного простору завдяки творчості Тараса Шевченка, привернення уваги світової спільноти до сучасних проблем України.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.