Світ більше дізнається про Україну завдяки сайту UKRAINE.UA

Світ більше дізнається про Україну завдяки сайту UKRAINE.UA
Світ більше дізнається про Україну завдяки сайту UKRAINE.UA
27.01.2021
Оцініть статтю: 
(103 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба представив офіційний сайт UKRAINE.UA, цифровий портал про сучасну Україну для іноземних аудиторій.

До створення проєкту були залучені провідні фахівці і профільні агентства.

Він залишатиметься відкритим для співробітництва і розвитку і після його запуску.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби МЗС України.

«Ми створили сайт UKRAINE.UA, щоб світ дізнався про справжню Україну: креативну, динамічну, інноваційну. Країну різноманіття і чаруючої природи. Країну свободи і гідності. Країну, у якій тисячолітня історія і культура доповнені амбітним баченням майбутнього», — заявив міністр.

Зокрема, на сайті розміщений фотобанк «Україна», який я анонсував влітку. Тоді на мій заклик відгукнулося багато фотографів, чудові роботи яких згодом увійшли до збірки. Світлини можна вільно використовувати в некомерційних цілях для просування України за кордоном», — повідомив Дмитро Кулеба.

Міністр зазначив, що головними драйверами створення проєкту були Міністерство закордонних справ та Український інститут, а його метою є формування позитивного іміджу України за кордоном.

За словами глави МЗС України, нині працює англомовна версія сайту, а протягом 2021 року планується запуск французької, німецької, іспанської, арабської і китайської мовних версій.

«Іноземці зможуть познайомитись з Україною онлайн, зацікавитися нею і згодом відвідати, інвестувати чи приїхати на навчання до нашої держави», — додав глава МЗС України.

Міністр висловив щиру вдячність команді МЗС, всім партнерам й учасникам створення сайту, насамперед, Посольству Великої Британії в Україні.

До роботи над проєктом долучились Програма розвитку ООН в Україні, Depositphotos, Ukraїner, «Ілляшев та партнери», Офіс із залучення інвестицій UkraineInvest, Український державний центр міжнародної освіти, Державне агентство розвитку туризму України, Український інститут національної пам’яті, Асоціація в’їзних туроператорів України, Ukrainian Fashion Week, Громадська Спілка «Дорога вина та смаку Української Бессарабії»; експертка з винної культури і викладачка Ukrainian Wine & Spirit School Євгенія Ніколайчук; Український культурний фонд, українські фотографи, стартапи, культурні інституції.

Насамкінець, Дмитро Кулеба закликав усіх, хто має ідеї, як покращити сайт, хоче передати фотографії для фотобанку чи поділитись своїми враженнями про проєкт, скористатися електронною адресою зворотного зв’язку, розміщеною на сайті.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.