Тема єдності мусульман у новій книзі Сейрана Арифова

Тема єдності мусульман у новій книзі Сейрана Арифова
Тема єдності мусульман у новій книзі Сейрана Арифова
21.02.2019
Оцініть статтю: 
(170 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Громадська організація «Ансар Фаундейшн» видала книгу «Послання про єдність мусульман», автором якої є голова Всеукраїнської асоціації «Альраід» шейх Сейран Арифов. У книзі висвітлена актуальна тема внутрішньорелігійного діалогу, а також проблема єдності мусульманської громади. Орієнтоване на мусульманського читача видання незабаром з’явиться у мечетях й ісламських культурних центрах Духовного управління мусульман України «Умма» (ДУМУ «Умма»).

«Хвала Аллагові, з волі якого вдалося опублікувати цю скромну працю! «Послання про єдність мусульман» допоможе розібратися в особливостях ісламського фікху, а також у причинах розбіжностей думок у трактуванні правових питань. Також у книзі актуалізована проблема нетерпимості між мусульманами і порушення прав братства, що стала хронічною для умми в Криму і Україні», — таке повідомлення від автора, шейха Сейрана Арифова, з’явилося на його сторінці у соцмережі Фейсбук.

Як повідомив муфтій ДУМУ «Умма» шейх Саід Ісмагілов, ця праця може зацікавити і послідовників інших віровчень, проте вимагає від читача певних знань.

«Для читачів-немусульман, які цікавляться цією тематикою, я підготував двадцять подарункових примірників видання. Однак відразу попереджаю, що книга містить велику кількість мусульманських богословських термінів, тому орієнтована на читача, який «у темі», — пише Саід Ісмагілов.

Довідка: Сейран Арифов — голова ГС Всеукраїнська асоціація «Альраід». З 1987 року жив у Криму. Після закінчення середньої школи навчався у Медресе у Сімферополі, потім — у ліванському університеті Джанан за спеціальністю «ісламські науки». Викладав у школі Хафизів при духовному управлінні мусульман Криму; був імамом мечеті культурного центру «Альраід». Є автором статей для видань «Арраід», «Іслам для всіх» і монографій на різну ісламську тематику.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.