«Три народи — один корінь» — Мінінформполітики створило ролик до Дня корінних народів

«Три народи — один корінь» — Мінінформполітики створило ролик до Дня корінних народів
Міністерство інформаційної політики презентувало тематичний відеоролик «Три народи — один корінь»

У рамках загальнонаціональної комунікаційної кампанії до Міжнародного дня корінних народів Міністерство інформаційної політики презентувало тематичний відеоролик «Три народи — один корінь», пише Укрінформ.

— Уже другий рік поспіль ми системно порушуємо цю тему, намагаючись розповідати широкому загалу про те, хто такі кримські татари, караїми та кримчаки. Ми пояснюємо, що уже потрібно вживати заходів, аби зберегти ці народи фізично, — зазначила перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джеппар.

До привітань корінних народів приєдналося також Міністерство оборони України. На своєму офіційному сайті відомство подякувало кримським татарам, кримчакам і караїмам за внесок у розвиток української самобутньої культури, спільну боротьбу за європейські цінності та демократичне майбутнє.

— У цей день хочемо також нагадати про труднощі, з якими нині стикаються корінні народи України на окупованому півострові Крим: порушення базових прав і свобод людини, убивства, викрадення, політичні розправи, судочинства, обшуки домівок, мечетей, незаконні штрафи та допити, заборона вільного пересування, обмеження можливостей вивчення української та кримськотатарської мов тощо, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Іслам в Україні повідомляв про майбутні заходи щодо святкування Міжнародного дня корінних народів світу 9 серпня в Американському домі.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.