Туреччина розширює квоти на український експорт

Туреччина розширює квоти на український експорт
Митні ставки для деяких видів імпорту пшениці та ячменю з країн ЄС та інших країн знижуються до 35–45%. Мито на імпорт кукурудзи знизилося на 105%
12.09.2017
Оцініть статтю: 
(270 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Уряд Туреччини вирішив розширити квоти й зменшити ввізне мито на експорт української аграрної продукції.

Про це повідомляє QHA.

Наприклад, імпорт у межах тарифної квоти продукції тваринництва з застосуванням нульових ставок дозволить збільшити постачання продукції на ринок Туреччини, повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Також Кабмін Турецької Республіки знизив мита на окремі імпортовані товари тваринницького та агропромислового комплексу. Загалом уряд Туреччини скоротив мито на імпорт худоби до 26%, на імпорт туш великої рогатої худоби — до 40%.

Крім того, митні ставки для деяких видів імпорту пшениці та ячменю з країн ЄС та інших країн знижуються до 35–45%. Мито на імпорт кукурудзи знизилося на 105%.

Українські компанії, зацікавлені експортувати продукцію до Турецької Республіки, можуть звертатися до Посольства України в Туреччині. Посольство готове підтримати, сприяти встановленню контактів і налагодженню взаємодії з місцевими профільними установами, у межах своєї компетенції.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.