У Києві буде презентовано нову книгу Гульнари Бекірової

Книга Г. Бекірової «Півстоліття опору: Кримські татари від вигнання до повернення (1941–1991 роки). Нарис політичної історії»
Книга Г. Бекірової «Півстоліття опору: Кримські татари від вигнання до повернення (1941–1991 роки). Нарис політичної історії»
17.05.2017
Оцініть статтю: 
(69 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Історик, кандидат політичних наук, відома журналістка, член Українського PEN-клубу Гульнара Бекірова є автором нової книги, що тільки-но вийшла друком — «Півстоліття опору: Кримські татари від вигнання до повернення (1941–1991 роки). Нарис політичної історії».

Крім авторського тексту, який розповідає про багаторічний героїчний опiр кримськотатарського народу радянській репресивній системі, в книзі представлені рідкісні архівні документи, а також унікальна фотодобірка — 107 фотографій з історії депортації і кримськотатарського національного руху.

Презентація цієї праці відбудеться в суботу, 20 травня, о 16:00 в Києві в «Мистецькому арсеналі».

Про це повідомляє авторка дослідження Гульнара Бекірова на своїй сторінці в соцмережі Facebook:

— Запрошую вас на презентацію моєї нової книги «Півстоліття опору: Кримські татари від вигнання до повернення (1941–1991 роки). Нарис політичної історії», яку проводитиме видавництво «Критика» в рамках VIІ Мiжнародного Книжкового арсеналу в Києві.

Як повідомляється, передмову до книги написав лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, а післямову про події новітньої історії — голова Меджлісу кримськотатарського народу та Всесвітнього конгресу кримських татар Рефат Чубаров.

— У презентації книги візьмуть участь автор, а також Мустафа Джемілєв, Рефат Чубаров, Оля Гнатюк (художник — ред.) Чекаю вас в суботу, 20 травня, о 16:00, зал «Дукат» (Київ, Мистецький арсенал, вулиця Лаврська, 10–12), — зазначила Гульнара Бекірова.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.