Україна розширить співпрацю з Азербайджаном — підписано Спільну декларацію щодо поглиблення стратегічного партнерства

Україна розширить співпрацю з Азербайджаном — підписано Спільну декларацію щодо пог
Президент України Володимир Зеленський та Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв
17.01.2022
Оцініть статтю: 
(73 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

За результатами перемовин Президента України Володимира Зеленського та Президента Азербайджанської Республіки Ільхама Алієва в Києві 14 січня підписано Спільну декларацію щодо поглиблення стратегічного партнерства та низку інших двосторонніх документів. Зокрема, Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко та Міністр економіки Азербайджанської Республіки Мікаїл Джаббаров підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці в аграрній галузі. 

Як зазначає Міністерство аграрної політики та продовольства України, документ сприятиме розвитку співпраці у вирощуванні сільськогосподарських культур та продовольчій безпеці, взаємній правовій допомозі у сфері земельних відносин, ефективному використанню сільгоспземель, інвестуванню у проєкти переробки сільськогосподарської сировини, торгівлі добривами тощо.

«Відносини між Україною та Азербайджаном уже давно пройшли перевірку часом. Наразі ми їх укріплюємо й намагаємося втілити ті фундаментальні перспективи, які відкриває співпраця між нашими країнами. 2022 рік ми розпочинаємо з того, що виводимо наше партнерство на якісно новий рівень. Переконаний, що об’єднання досвіду, напрацювань, інвестицій дозволить забезпечити ще стрімкіший розвиток сільського господарства й України, і Азербайджану», — зазначив Роман Лещенко.

Також підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру та Міністерством економіки Азербайджану. Документ підписали в. о. голови Держгеокадастру Сергій Завадський та міністр економіки Азербайджану. 

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.