Уродженець Кабула допомагає визволяти Україну від окупантів

Уродженець Кабула допомагає визволяти Україну від окупантів
Афганський доброволець із позивним "Джонні"
05.07.2022
Оцініть статтю: 
(131 оцінка)
editor
Зображення користувача editor.

У війні Росії проти України на захист нашої держави стали чимало іноземців. Один із них, родом із Кабула, приїхав до України 1998 року та пережив разом з українцями всі значущі моменти становлення держави, брав участь у Майдані, пройшов АТО та ООС. Нині чоловік знову захищає Україну у складі територіальної оборони Києва. 

За словами бійця, немає афганців, що не брали участи в бойових діях. Але, як сказав цей афганець із позивним «Джонні», є мусульмани, що воюють і на боці Росії. Такі його одновірці в Україні «не знайдуть славної смерті — лише ганьбу». 

Це переконання він висловив в інтерв’ю військовому телебаченню, опублікованому на каналі «Апостроф TV».

«Тепер увесь світ знає, що таке Україна, хто такі українці. Я справді пишаюся, що я перебуваю з такими мужніми, сильними хлопцями», — каже боєць.

Мусульманин-захисник хоче принести якнайбільше користи Україні:

«Хочу на „нуль“, щоб якось більше користі принести. Хоча я розумію, що і тут (у теробороні Києва. — Ред.) від мене користи не менше. Я постійно ділюся досвідом зі своїми хлопцями, своїми побратимами. Але хлопців, які з бойовим досвідом, треба тримати ближче до „нуля“».

«Джонні» дякує захисникам України, які перебувають на лінії фронту, та прикордонникам, адже саме вони приймають удар на себе:

«Я справді дуже вдячний їм. Те, що на Київщині тепер усе спокійно, у місті не відчувається війна, люди живуть як завжди в повсякденному житті — ходять на пляж, у магазини, в кінотеатри, — це все завдяки хлопцям, що на нулі нині в пекельних умовах приймають бій. Я просто хочу перед ними схилити голову та подякувати їм. Нехай тримаються».

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.