В Рамадан стало на одну українську хафізу більше

26.05.2018
Оцініть статтю: 
(410 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

В Ісламському культурному центрі Києва в благословенну п’ятницю 10 Рамадана (24 травня) сталася  радісна подія: учениця гімназії «Наше майбутнє» Вероніка Личковська скінчила читання Корану напам’ять — в столиці стало на одного хафіза більше, що надважливо не  лише для самої дівчини, а й для цілої ісламської умми України.

Імам мечеті ІКЦ Києва, викладачі Корану, батьки й друзі прийшли привітати Вероніку з цим  чи не найбільшим досягненням в її житті.

Батьки дівчини свого часу  з великою відповідальністю поставилися до її навчання. Змалку вона читала Коран і помалу його вчила. Як розповідає батько нової хафізи Генадій Личковський, цей шлях вони разом з дочкою почали, коли тій було шість років:

— Ми рухались з нею звичайно, крок за кроком, джуз за джузом. Дуже велика милість Аллага до нашої родини та ісламської уммb, адже знання Корану — це значний внесок в ісламське суспільство!

— Коли мені було шість років, — каже Вероніка, і я пішла  до школи — альхамдулілляг, це була мусульманська школа. І тоді я стала вивчати Коран. Я не розуміла смислу Корану, це були наче віршики для мене. Але, альхамдулілляг, з віком я почала розуміти, що Коран  — це ключ до всього.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.