Менш, ніж півтора року тому, 5 червня
За цей не такий вже і довгий період Центр, що входить до ВАГО «Альраід», зумів згуртувати навколо себе як львівських мусульман, так і людей, що прагнуть розширити свій кругозір, дізнатися про Іслам, про культуру народів, для яких ця релігія є традиційною або переважною. Круглі столи, симпозіуми, конференції, лекції, екскурсії та відкриті лекції для учнів і студентів як світських, так і релігійних навчальних закладів Львова — співробітники ІКЦ ім. Мухаммада Асада не втомлюються проводити все нові і нові заходи, спрямовані як на задоволення духовних і пізнавальних потреб послідовників Ісламу, так і для налагодження міжкультурного і міжрелігійного діалогу.
Для донесення до широких кіл громадськості знань про Іслам і розвінчання міфів та упереджень щодо цієї релігії та її послідовників, зміцнення злагоди і взаєморозуміння у львівському Ісламському культурному центрі влаштовуються і Дні відкритих дверей.
Львів’яни та гості міста, які планують відвідати столицю Галичини в суботу 19 листопада, можуть помітити цю дату в своїх графіках — саме в цей день в ІКЦ м. Львова (вул. Авраама Лінкольна,
У програму Дня відкритих дверей входить багато пунктів: ознайомлення з самим ІКЦ, лекції про Іслам як такий і про особливості появи, поширення і ствердження цієї релігії в Україні. Численні виставки (зокрема і кримськотатарських майстрів) познайомлять відвідувачів зі зразками образотворчого та
Приємно, що організатори Дня відкритих дверей передбачили велику розважальну програму для дітей — адже традиційно такі заходи передбачають участь цілих сімей.
В ІКЦ м. Львова шанують традиції привітності і гостинності — тому цей день не обійдеться без східних солодощів та інших частувань, а також подарунків кожному відвідувачу на пам’ять про Ісламський культурний центр?
Телефон для довідок — 093 554 9614.
Довідка:
Ісламський культурний центр м. Львова — регіональна громадська організація
Мухаммад Асад (Леопольд Вайс), ім’я якого носить ІКЦ м. Львова, був видатним журналістом, громадським і політичним діячем, а також ученим, який переклав Коран англійською мовою.
Основна діяльність ІКЦ полягає насамперед у налагодженні міжрелігійного та міжкультурного діалогу, донесенні до українського суспільства правдивої інформації про Іслам, руйнуванні міфів щодо Ісламу і мусульман, а також підвищенні освіченості мусульман України.