Вінницькі мусульмани продовжують надавати допомогу нужденним

©️Enver Sherfiiev/фейсбук: Вміст одного з продуктових наборів, доставлених волонтерами ІКЦ м. Вінниця нужденним
©️Enver Sherfiiev/фейсбук: Вміст одного з продуктових наборів, доставлених волонтерами ІКЦ м. Вінниця нужденним
06.05.2020
Оцініть статтю: 
(53 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

У священний місяць Рамадан Ісламський культурний центр «Аль-Ісра» м. Вінниця турбується про своїх одновірців, які вимушені проводити місяць посту на карантині. Чимало людей, для яких призначені ці набори, не мають можливості придбати необхідне, щоб приготувати іфтар чи сухур, адже через протиепідемічні обмеження і приналежність до групи ризику (вразливість перед коронавірусом) деякі категорії осіб, зокрема літні люди й особи з інвалідністю, не залишають свої оселі навіть для того, щоб здійснити покупки. Крім цього, є й такі, хто через карантин втратив повністю чи частково заробіток, а за час вимушеної бездіяльності використав усі заощадження. Тож допомога одновірців —  дуже доречна.

Вже вкотре волонтери доставили одновірцям, що опинилися в скруті, продуктові набори, у кожному з яких — по чотири упаковки різних круп, упаковка цукру, 5 літрів олії, три десятки яєць, кефір, консервований горошок, м’ясо.

На своїй сторінці в соцмережі Фейсбук один з тих, хто отримав допомогу, написав такі слова.

«Альхамдуліллях, черговий продуктовий набір від (ІКЦ) м. Вінниця. Нехай Аллаг нагородить тих, хто допомагає нужденним людям у період карантину, й обрадує в обох світах!»

Дописувач розмістив і фото подарованих продуктів, зазначивши, що набір настільки великий, що його не охопив об’єктив, тому не все відображено на кадрі.

Це не перша акція з допомоги одновірцям, яку проводять вінницькі волонтери-мусульмани в рамках кампанії «Єдине тіло».

Як раніше повідомляв сайт «Іслам в Україні», з початку запровадження карантину продуктові набори доставляли парафіянам мечеті, які належать до вразливих категорій. Зокрема, наприкінці березня було доставлено набори, до складу яких увійшли 4 кг картоплі, 1 кг моркви, рису, гороху, цукру, макаронних виробів, солі, халяльного фаршу, 1 л олії і десяток яєць.

10 квітня також відбулась чергова доставка продуктів нужденним.

Директор ІКЦ Рабі Аль-Джадба сподівається, що пожертв від заможних одновірців вистачить, щоб підтримувати в цю скрутну годину одновірців з групи ризику.

Пророк Мухаммад (мир йому і благословення) сказав: «За своєю милістю, любов’ю і співчуттям вірні подібні до єдиного тіла: коли одну частину вражає недуга, все тіло страждає через безсоння і лихоманку» (Аль-Бухарі, Муслім).

Тож не випадково Ісламські культурні центри всієї країни підтримали ініціативу столичного ІКЦ, що назвав кампанію допомоги одновірцям «Єдине тіло».

Активісти центрів збирають кошти на придбання харчових наборів для тих, хто опинився через карантин у скруті, без можливості заробітку, а також для малозабезпечених, багатодітних сімей, самотніх людей літнього віку.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.